Пригоди

Такі розмови нам дуже шкодять, - ЗСУ про "просування" на лівому березі Дніпра

Українські військові закликають зберігати інформаційну тишу

Цей материал також доступний

Нещодавно Інститут вивчення війни (ISW) з посиланням на російські джерела заявив, що українські сили висадилися на лівому березі Дніпра у Херсонській області та нібито прорвали російську оборону вглиб до 800 метрів. Заяви про нібито просування ЗСУ на лівому березі Дніпра у Херсонській області шкодять захисникам. Українські військові закликають зберігати інформаційну тишу.

Про це повідомила в телемарафоні речниця Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.

“Нам дуже шкодять такі розмови аналітиків, розмірковування на тему “а як би”. Треба довіряти тим, хто робить цю бойову роботу, слухати і дослухатися їх, оскільки це люди, які знаходяться під ворожим вогнем. Для того, щоб не викликати напруження і відповідь у бік цивільного населення, існує інформаційна тиша”, – сказала Гуменюк.

При цьому вона не заперечила, що українські військові дійсно проводили операції на лівобережжі Херсонської області.

“Проведення певних операцій, які виконувалися на тій ділянці місцевості, вже завершена. Ми продовжуємо контрбатарейну боротьбу, але продовження ажіотажу у ЗМІ дуже суттєво шкодить нашим захисникам, які зараз перебувають під щільним вогнем через напруження цієї ситуації”, – пояснила речниця.

Вона додала, що Сили оборони на півдні України продовжують контрбатарейну боротьбу, бережучи особовий склад. За її словами, вихід на лівий берег Дніпра у Херсонській області – це потрапляння під вогонь ворога, тому важливо витримати “логіку операцій”.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button