Суспільство

Українські моряки тепер зможуть у Польщі складати іспити CES 6.0 - Мініфраструктури

Українські моряки тепер можуть скласти комп’ютерний іспит CES 6.0 в просторі «MRS in Poland». Це дає можливість кадетам та випускникам українських морських закладів, які виїхали для проходження обов’язкової практики з плавання, підтвердити кваліфікацію з метою присвоєння звання за допомогою іспиту та отримати перший робочий диплом.

Складання  іспиту з використанням міжнародно визнаної системи комп’ютерного тестування CES 6.0 — є єдиною офіційною умовою для підтвердження кваліфікації з метою присвоєння звання. З 2 серпня розпочато прийом заяв на проходження тестів у Варшаві, в приміщеннях обладнаних за всіма стандартами. На іспиті присутній член Державної кваліфікаційної комісії моряків, який одразу після його закінчення ознайомлює моряка з результатами та видає сертифікат. Оформлення результатів відбувається автоматично без втручання людського фактору, що унеможливлює корупційну складову.

Подати заяву на іспит моряк може як в Україні, так і за її межами – для цього достатньо направити  запит  поштою або через представника в Адміністрацію судноплавства або ДП «Моррічсервіс». А невдовзі кожен моряк зможе це швидко зробити засобами порталу Дія. Команда Мінвідновлення та Адміністрації судноплавства разом з Дія продовжують впроваджувати електронні сервіси для моряків за підтримки USAID / UK aid проекту “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах TAPAS. Наразі триває перший етап реалізації послуги — бета-тестування.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button