Суспільство

На Миколаївщині найбільша нестача кадрів спостерігається у медичній сфері

Потрібні лікарі різної спеціалізації, медсестри, фельдшери та реабілітологи

Цей материал також доступний

У Миколаївській області найбільшу потребу в кадрах наразі відчуває медична сфера, потрібні лікарі різної спеціалізації, медсестри, фельдшери та реабілітологи, про що «Суспільному» розповіла начальниця відділу організації профорієнтації Миколаївського обласного центру зайнятості Наталія Русанова.

«Найбільшу потребу в кадрах відчуває медична сфера: лікарі різної спеціалізації, медсестри, фельдшери, реабілітологи. Таких вакансій по області понад 70. Це пов’язано з виїздом фахівців медичних професій з території бойових дій. Також є потреба на підприємства критичної інфраструктури, що забезпечують життєдіяльність Миколаєва та області», — розповіла вона.

Також роботодавці шукають швачок, листонош, слюсарів, газозварювальників і продавців. За словами Наталії Русанової, служба зайнятості області має майже тисячу актуальних вакансій.

Однак на ринку праці є дисбаланс між попитом та пропозицією робочої сили.

«Найбільша невідповідність попиту на робочу силу та пропозицію спостерігалась серед представників найпростіших професій та осіб без професій. На одну таку вакансію претендувало 17 людей, технічних службовців також 17 людей, робітників сільського господарства – 14 людей», — розповіла Наталія Русанова.

На Миколаївщині станом на 17 червня у центрах зайнятості зареєстровані 16 тисяч безробітних.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Саме тому в цьму році Миколаїв майже не дав бюджетні місця випускникам медина. Всі гроші пійшли на "озеленіння" міскої влади

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button