Пригоди

"Як завжди, у них все пішло не так", - Кім прокоментував підрив Каховської ГЕС росіянами

"Вони були зовсім не готові до ситуації, у них паніка"

Цей материал також доступний

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім прокоментував теракт на Каховській ГЕС російськими окупантами.

“По даним, які ми бачимо з російської сторони, вони були зовсім не готові до ситуації, у них паніка – виїжджають, кидають і таке інше. Я вважаю, що вони хотіли щось пошкодити на Каховській ГЕС і, як завжди, у них все пішло не так, сталося непередбачуване.

Наслідки цього будуть. По-перше, це відсутність води в Криму, і вони не знають, що з цим робити, а по-друге, ситуація на лівому березі Дніпра погіршиться. Тому з нашого боку всі дії виконуються, ми готові. З російської сторони, на щастя, все погано”, – додав він.

Також він додав, що всі служби Миколаївщини готові до ситуації, всі варіанти дій пропрацьовані.

“На зараз всі служби готові абсолютно, працюють у тісній співпраці з херсонськими колегами та з урядом. Ми готові к наслідкам більше, ніж вони будуть насправді, тому хвилюватися… Ми готові до виконання всіх завдань, всі точки розгорнуті, маршрути, автобуси – все пропрацьовано”, – сказав Кім.

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич додав, що місто готується приймати жителів Херсонщини.

“У Миколаєві визначені два пункти збору людей – залізничний вокзал та автовокзал. Хто б яким транспортом не їхав – евакуаційними автобусами, потягом чи власним транспортом, на цих точках їм буде надана допомога. Далі з Миколаєва жителів Херсонщини будуть евакуйовувати в інші регіони”, – зазначив він.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button