Мінімальну зарплату хочуть підняти майже на тисячу - до 7 651 гривні

Зараз вона складає 6700 гривень

Цей материал також доступний

Міністерство економіки пропонує збільшити в держбюджеті 2024 року мінімальну зарплату  з нинішніх 6700 до 7 651 гривні. Про це заявила заступник міністра економіки Тетяна Бережна, повідомляється на сайті Федерації профспілок України.

За її словами також пропонується підняти розмір посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС – 3 443 гривень (наразі цей показник складає 2893 гривень; станом на сьогодні його “заморожено” на рівні 1 грудня 2021 року). Наразі Мінекономіки знаходиться в процесі перегляду попередніх показників макропрогнозу на наступний бюджетний період.

Міністерство фінансів очікує від Міністерства економіки уточнений макропрогноз до 19 червня 2023 року, щоб здійснити розрахунки необхідних бюджетних видатків, в тому числі щодо забезпечення у 2024 році запропонованих Мінекономіки розмірів мінімальної заробітної плати та посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС.

За інформацією Мінсоцполітики, фактичний розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб у цінах квітня 2023 року склав 7 782 гривні.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button