Суспільство

Ліцей в Корабельному районі перетворився на Центр професійної освіти

Шляхом реорганізації училища №7 і ліцею будівництва та сфери послуг

Навчальний заклад, розташований у Корабельному районі міста Миколаєва по вул. Айвазовського, 15-Б, має свою вже доволі об’ємну історію. Він почав свою діяльність у 1985 році як ПТУ №25. З часом змінювалися тип, назва закладу: СПТУ №25, МПЛБтаСП (Миколаївський професійний ліцей будівництва та сфери послуг).
З січня 2023 року – це заклад професійної (професійно-технічної) освіти –  «Миколаївський ЦПО».

Так, згідно наказу Міністерства освіти і науки №815 від 17.06.2020р. «Про реорганізацію Державного навчального закладу «Вище професійне училище №7 м. Миколаїв» та зміну типу і назви Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг», на базі МПЛБтаСП створено «Миколаївський центр професійної освіти» – заклад нового типу, один із наймолодших навчальних закладів системи П(ПТ)О на Миколаївщині, підпорядкований Міністерству освіти і науки України. Це заклад третього (вищого) рівня професійної (професійно-технічної) освіти, що забезпечує реалізацію прав громадян на здобуття високого рівня робітничих кваліфікацій з одночасним здобуттям профільної середньої освіти. Центр може здійснювати відповідно до законодавства підготовку за освітньо-професійним ступенем «фаховий молодший бакалавр».

Раніше повідомлялося:
Реорганізація училищ у Корабельному районі: хтось задоволений, а хтось судиться. Відео

На території центру профосвіти розташовані будівлі навчального корпусу, майстерні, СПК (бібліотека, актовий і спортивний зали), гуртожиток.

Після закінчення закладу здобувачі освіти отримують Диплом кваліфікованого робітника (тут готують майбутніх слюсарів, барменів, медсестер, електромонтерів та інш.), а учні, які вступали на навчання після 9-ти класів, – ще і свідоцтво про повну загальну середню освіту

Навчання у закладі безкоштовне, здобувачі освіти отримують стипендію, яка сьогодні становить 1250 грн., забезпечуються підручниками, – повідомили в адміністрації ЦПО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button