Суспільство

"Думаю, це буде закон", - голова МВС про покарання чоловіків, які незаконно виїхали з України під час війни

Це можуть бути обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон

Цей материал також доступний

В Україні готують законопроект щодо покарання чоловіків, які незаконно виїхали з країни під час війни, про що в інтерв’ю “РБК-Україна” сказав міністр внутрішніх справ Ігор Клименко. За його словами, зараз не передбачено має ніяких покарань для тих, хто незаконно перетнув кордон і потім повернувся в Україну.

“На сьогоднішній день таких правил і обмежень не встановлено, але я думаю, що по закінченню війни держава зробить все для того, щоб кожному громадянину нагадати, що він робив під час війни. Маю на увазі тих, хто нелегально перейшов кордон”, – сказав він.

Міністр вважає, що це буде спільна ініціатива Кабінету міністрів і депутатів Верховної ради.

“Я думаю, це буде закон. Я думаю, що це буде спільна ініціатива Кабінету міністрів і депутатів Верховної Ради”, – повідомив Клименко.

“Ми займемось вивченням міжнародного досвіду – яким чином поводитись з нашими громадянами, які порушили закон вже один раз. Вони мають відповісти за порушення закону. Я думаю, кожен громадянин цього хоче і зрозуміє державу, якщо будуть якісь обмеження щодо подальшого пересування цих громадян як мінімум за кордон”, – додав міністр.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Очередные влажные мечты украинских чиновников!
    Сотни тысяч рабочих рук, специалистов различных профессий, айтишников да и просто молодых трудоспособных украинцев!
    Как минимум никто не вернется как максимум вывезут еще и свои семьи и забудут об Украине навсегда. Покрайне мере я так сделаю.
    Правильно кто то сказал что украинцев просто уничтожают как нацию!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button