Суспільство

У Миколаєві є дефіцит лікарів: молоді спеціалісти виїхали з міста

Не вистачає педіатрів, терапевтів, лікарів-реаніматологів

Цей материал також доступний

Через війну у міських лікарнях Миколаєва утворився дефіцит лікарів первинної ланки, мова йде про 22 молодих спеціалістів, які виїхали з міста. Про це під час брифінгу заявила начальниця управління охорони здоров’я міської ради Ірина Шамрай, – передає видання “ПН”.

“Сьогодні нам не вистачає лікарів первинної ланки. Ми останні шість років проводили дуже інтенсивну кадрову політику. У нас до ста інтернів на рік приходило та до ста лікарів ми брали на роботу. Тому у нас відбулося значне омолодження кадрового складу. А молоді фахівці – це сім’ї, зазвичай які мають дітей. Тому багато виїхало під час війни з маленькими дітьми, особливо жінок. І сьогодні у нас склалася така ситуація, що найбільше молодих спеціалістів ми брали саме на первинну ланку, і найбільше вони під час війни виїхали.

Тому нам знов потрібні лікарі первинки – педіатри, терапевти, а також лікарі-реаніматологи”, – заявила Шамрай.

При цьому вона додала, що немає дефіциту серед хірургів, бо лише у Лікарні швидкої медичної допомоги працює 17 молодих спеціалістів, які прийшли за останні 3 роки. Проте у ЛШМД є потреба у терапевтах та лікарях-реаніматологах.

“Лікарня швидкої медичної допомоги потребує чотирьох терапевтів та лікарів-реаніматологів. Реаніматологи нам потрібні абсолютно в усіх лікувальних закладах. Сьогодні вирішуємо це пиатння Києво-Могилянкою, в них у минулому році був перший випуск, ми забрали 17 лікарів-інтернів у міські заклади охорони здоров’я. Вони отримали спеціалізацію і неврологія, кардіологія, анестезіологія, і сімейні лікарі. Всі вони працюють.В цьому році ми попередньо вже домовилися з Києво-Могилянкою, що вони дадуть мені змогу зустрітися з випускниками цього року, будемо їх агітувати. І є надія, що вони 100% в нас залишаться працювати. І надіємось на те, що все ж таки повернуться наші лікарі”, – розповіла вона.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button