Пригоди

За один день у Миколаєві виявили два автомобілі з «перебитими» номерами

В обох випадках це сталося вже на етапі проведення експертизи фахівцями

До сервісного центру Миколаєва звернулися громадяни для проведення експертного дослідження та подальшої перереєстрації автомобілів Daewoo Lanos та Opel Omega, але в обох авто виявилися «перебиті» номери. Про це повідомили у прес-службі Сервісних центрів МВС в Миколаївській області.

“Не будемо рахувати, скільки раз Сервісні центри МВС радили бути обачними, і оформлювати придбання транспортного засобу саме в нашій державній установі. Головна перевага – ретельна перевірка по усім наявним базам та фахова експертна оцінка. Нас в черговий раз не почули, і знову попали у халепу. До сервісного центру Миколаєва звернулися громадяни задля проведення експертного дослідження та подальшої перереєстрації автівок Daewoo Lanos та Opel Omega. Але реєстрація була зупинена.

В обох випадках вже на етапі проведення експертизи фахівцями Експертної служби встановлено факти змінення ідентифікаційних номерів шляхом вварювання номерної частини прилеглих деталей способом, який не використовує завод виробник”, – йдеться у повідомленні.

Тож, долю автівок вирішуватимуть правоохоронні органи.

“Вкотре нагадуємо майбутнім власникам транспортних засобів – звертайтесь до зручного сервісного центру МВС. Адміністратори перевірять транспортний засіб за всіма наявними базами даних. Фахівці експертної служби МВС проведуть експертне дослідження транспортного засобу. Приймайте правильні рішення ще ДО придбання омріяного транспортного засобу”, – додали у прес-службі Сервісних центрів МВС в Миколаївській області.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button