Суспільство

Військовозобов'язаним збираються надсилати повістки до Telegram та Viber

До початку війни база мобільних номерів чоловіків призовного віку була майже повністю сформована.

У Верховній Раді розглядають можливість вручення повісток військовозобов’язаним у месенджери.

Про це розповів народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки України Федір Веніславський під час телемарафону.

Він зауважив, до початку війни база мобільних номерів чоловіків призовного віку була майже повністю сформована. Тому “технічні можливості дозволяють надіслати повістку онлайн”.

“На рівні комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки ми наразі розглядаємо питання удосконалення законодавчих підстав для вручення повісток, у тому числі можливість відправляти чоловікам, які підлягають мобілізації, повідомлення про необхідність з’явитись у центр комплектування за допомогою месенджерів, тобто відправляти повістки онлайн. Наразі розглядаємо можливість усунення бюрократичних проблем, пов’язаних з цим питанням“, – заявив Веніславський.

Він також визнав, що дійсно є певні проблеми з мобілізацією, тому що “через війну є дуже багато внутрішньо переміщених осіб, серед яких багато чоловіків призовного віку, які можуть бути мобілізовані, але оскільки вони перебувають не за місцем реєстрації, і не всі стали на військовий облік за місцем фактичного проживання, є проблеми з призовом”.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button