Суспільство

Міноборони закликає не обговорювати контрнаступ

"Не потрібно взагалі публічно обговорювати військові плани нашої армії"

У Міністерстві оборони України закликають не обговорювати майбутній контрнаступ ЗСУ.

Заступник міністра Ганна Маляр  нагадала, хто має право оприлюднити інформацію на цю тему.

“Добре, що ніхто в паблику не обговорював контрнаступ у Харківській області до його початку. І було повністю закрито зону бойових дій для доступу будь-якого, крім військових. Тоді було реалізовано найуспішнішу операцію за час повномасштабного вторгнення з точки зору інтенсивності звільнення наших територій. Тиша дала військовим виграти час та робити свою роботу”, – зазначила Маляр.

Заступник міністра нагадала, що стратегічні військові плани та задуми мають право оприлюднити троє людей: верховний головнокомандувач (Президент), Міністр оборони, головнокомандувач. Решта можуть лише цитувати офіційні повідомлення.

“Не треба ставити в ефірах питання експертам “А як же там контрнаступ?”, не треба писати блоги на цю тему та пости, не потрібно взагалі публічно обговорювати військові плани нашої армії. У нас один стратегічний план – звільнити всі наші території. А деталі – це вже військова таємниця. Їх оприлюднять три вищезгадані особи, коли є таке військове завдання. Бо інформація – це теж зброя, і ми їм теж воюємо”, – наголосила Ганна Маляр .

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button