Пригоди

Піротехніки на Миколаївщині знешкодили більше 12 тисяч боєприпасів

У Миколаївській області тривають роботи з розмінування

Цей материал також доступний

За минулу добу піротехніками Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області здійснено 19 виїздів на ідентифікацію вибухонебезпечних предметів та вилучено 116 небезпечних предметів.

З початку повномасштабного вторгнення здійснено 5960 залучень для ідентифікації та вилучення на території міста та області після обстрілів. Всього вилучено 12038 боєприпасів. Роботи продовжуються, щоденно надходять повідомлення від громадян, які знаходять предмети схожі на вибухонебезпечні. Тож, шановні мешканці нашого краю, вкотре звертаємось із проханням бути пильними та обережними! Натрапити на вибухонебезпечний предмет можна усюди: в городах, у лісосмугах, у полях, в тому числі на польових дорогах, в парках, навіть у підвалах будинків.

Там, де ступала нога російського солдата, або куди діставали їх снаряди — безпечно не буде ще довго. Завжди дивіться під ноги, обирайте лише безпечні шляхи! У разі виявлення знахідок схожих на боєприпас не намагайтесь самостійно їх пересувати, розміновувати, розбирати тощо. Це може коштувати вам життя чи здоров’я. Зателефонуйте за номерами 101 або 102!”, – йдеться у повідомленні прес-служби ГУ ДСНС в Миколаївській області.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button