На Миколаївщині гарна ситуація з формуванням бригад «Гвардії наступу», - Кім

Мешканці Миколаївської області активно долучаються до формування нових підрозділів «Гвардії настання» для звільнення окупованих територій.

Про це повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в інтерв’ю для YouTube-каналу “Фабрика новин”.

За його словами, окрім добровольців, до лав «Гвардії наступу» з більш спокійних посад переходять і чинні військовослужбовці.

«Заявок утричі більше, ніж беруть людей. Є певні умови фізичної підготовки та моральної складової, тому не всіх приймають до «Гвардії наступу». Це будуть досить ефективні та мотивовані бригади, які виконають функцію, заради якої люди йдуть. Тобто покажуть результат, який потрібний всій Україні», – пояснив він.

Також Віталій Кім зазначив, що серед охочих вступити до новостворених підрозділів є і жінки.

«Жінок беруть, але їхня кількість у штурмових бригадах не велика. Це медичний корпус, управлінський чи логістика. Вони є, але це не великий відсоток», – додав голова області.

Нагадаємо, що приєднатися до «Гвардії наступу» можна на сайті storm.mvs.gov.ua або звернутись до певних ЦНАПів у Миколаївській області.
Додаткову консультацію щодо вступу до бригад можна отримати за номером: 080 010 00 20.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button