СуспільствоТема дня

Данія відбудує Миколаївщину? Підписано відповідний меморандум

Мова йде про двосторонню співпрацю, яка буде корисна для обох сторін

Голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та посол Королівства Данія в Україні Оле Егберг Міккельсен підписали меморандум про відбудову Миколаївської області. Про це голова облради повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

“Перш за все, я запевнила данців, що ми хочемо не просто відбудови, а двосторонньої співпраці, яка буде корисна як для Миколаївщини, так і для Данії.

Для нас важливо відбудувати не лише житло, а й промисловість, оскільки це робочі місця, які заохочуватимуть людей повертатися до регіону. Тому я багато розповідала гостям про можливості місцевого бізнесу, про нашу промисловість, яка може зацікавити данських підприємців. Ми вже знайшли спільну зацікавленість у суднобудуванні, адже Миколаїв має потужні заводи, а Данія – сучасні технології виробництва.

Також поділилася ідеєю створення в Миколаєві данського кварталу або парку. Дуже хочу, щоб про нашу співпрацю знав кожен містянин та гість міста – і парк підходить для цього ідеально”, – “, – написала Ганна Замазєєва в соцмережі.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button