Суспільство

«Миколаївоблтеплоенерго» відкрило «гарячу лінію» для звернень громадян

Свою роботу вона розпочинає вже відсьогодні

Комунальне підприємства “Миколаївоблтеплоенерго” відкрило “гарячу лінію” для звернень громадян, що стосуються діяльності підприємства, про що йдеться у повідомленні КП.

“Друзі, аби максимально налагодити комунікацію зі споживачами, ОКП “Миколаївоблтеплоенерго” прийнято рішення створити “гарячу лінію” для звернень, що стосуються діяльності підприємства. Свою роботу вона розпочинає вже відсьогодні, 1 березня: 050 421 49 58“, – йдеться у повідомленні.

Лінія працюватиме за наступним графіком: ПН-ЧТ: 08:00 – 17:00, ПТ: 08:00 – 16:00 (обідня перерва з 12:00 до 12:45)

“Робота нашого підприємства є відкритою для споживачів. Багато запитань надходять на телефони приймальні, до аварійно-диспетчерської служби, відділів та служб, і аби оптимізувати роботу ми вирішили зробили “гарячу лінію”, куди можна звернутися та дізнатися інформацію щодо діяльності підприємства, отримати потрібні контакти тощо”, – зазначив директор “Миколаївоблтеплоенерго” Микола Логвінов.

В разі необхідності розгляду звернення в порядку, визначеному законом “Про звернення громадян”, необхідним є зазначення: ПІБ, адреси, контактного телефону та чітке викладення суті порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button