Пригоди

"Вони готові щонайменше з п’ятниці", - Кім про можливість нової ракетної атаки з боку ворога

окупанти проводять супутникову розвідку нових об’єктів транспортної інфраструктури

В останні дні російські окупанти проводили супутникову розвідку нових об’єктів, які відносяться до транспортної інфраструктури, а також щонайменше з минулої п’ятниці готові до нанесення удару. Про це в ефірі телемарафону повідомив голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Я розумію, що окупанти готові вже 3-4 дні, щонайменше з п’ятниці. На бойовому чергування стоять заряджені літаки ТУ, щонайменше дев’ять штук. Вони проводили дорозвідку супутниками нових цілей, які раніше вони не шукали – це більше по транспортній інфраструктурі. Також вони змінили тактику і намагаються безпілотниками відволікати увагу ППО, запускаючи по два-три «Шахеди», щоб прикривати свій ймовірний ракетний удар», – сказав він.

«Планувалися удари це точно, але наші Збройні сили та ГУР їм завадили: чи то партизани літак, який дорозвідкою займається (російській розвідувальний літак А-50У на білоруському аеродромі – прим.), підбили, чи ще щось. Але дійсно вони переносять свою атаку і це дуже добре», – додав він.

За його словами, станом на сьогоднішній ранок ворог поки не здійснює дій щодо можливого нанесення ракетного удару. зльотів літаків зараз немає, навіть учбових.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button