КультураСуспільство

"Netflix" знімає фільм про катастрофічний вплив російської війни в Миколаївській області

Мета - зафіксувати та поширити у світі інформацію про вплив воєнних дій

Миколаївську область відвідала знімальна група фільму “Дівія”, над яким працюють українські документалісти, за підтримки “Netflix”. Про приїзд знімальної групи повідомляє Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу. Мета – зафіксувати та поширити у світі інформацію про вплив воєнних дій на природу та наслідки цього впливу для суспільства.

“Нині екологічна ситуація в зоні бойових дій погіршилася катастрофічно. Багато територій заміновано або забруднено внаслідок обстрілів”, – повідомляє інспекція.

Фахівці інспекції разом із документалістами відвідали визволені від окупації території Миколаївщини та надали потрібну інформацію.

 

“Документальний фільм про катастрофічний вплив російської війни на екологічний стан природи в Україні. Це мандрівка від гармонійного життя природи до вогняного вихору війни, що спалює землю, ліси та все живе. З приходом весни природа відновлюється і народжує нове життя серед тварин, незважаючи на непоправні руйнування. Але нескінченний масштаб трагедії не дає надії на швидке відновлення природи й очищення її від залишків війни”, – повідомили творці фільму.

 

 

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button