ПригодиСуспільство

Мешканці Корабельного району під приводом витоку відключили газ - виявилося, так "вибивають" борг

Від "Миколаївгазу" за тиждень - жодної відповіді

Цей материал також доступний

До редакції “Новин-N” звернулася мешканка Миколаєва Наталія Ішмурат. Жінка стверджує, що 1 лютого в її будинку на вул. Таврійській відключили газ. В акті співробітники підприємства написали, що газове обладнання відключили через витік. Однак уже в газовій службі жінці повідомили, що насправді газ відключили через несплату за доставку газу. В акті про це написати не могли, оскільки причину потрібно було вказати законну. Наталії сказали терміново сплатити борг, і тоді газ у її будинку увімкнуть.

Жінка каже, що в цьому будинку вона не живе. Будинок розташований у Балабанівці, яка з кінця лютого дуже постраждала через бойові дії. Тоді ж і було здійснено останні платежі за доставку газу: у січні 2022 року вона заплатила 140,91 грн, у лютому перерахувала за доставку газу 500 грн. Однак будинок не пустує – у ньому проживає сім’я військових, яких Наталя туди пустила на безоплатній основі, щоб і військовим допомогти, і за будинком хтось міг доглянути.

Жінка визнає: борг справді є, вона і рада б його сплатити. Але сума боргу, яку тепер їй виставили за доставку газу за минулий рік, склала 8,5 тис. грн. Наталя не розуміє, як вона взагалі могла з’явитися. Адже якщо розділити її на весь той час, який Наталя не платила, то виходить, що за доставку газу на місяць вона має платити 800 гривень.

– Я не проти заплатити. Але дайте мені реальну суму. Ну, ніяк не може тисяча кубів коштувати вісім з половиною тисяч гривень! – обурюється жінка.

Щоб розібратися в ситуації, ще 3 лютого журналісти звернулися до прес-служби “Миколаївгазу”. Нам обіцяли, що зв’яжуться з інспекторською службою. Минув тиждень, але жодної відповіді ми так і не отримали, а нагадування ігноруються.

Нагадаємо, “Корабелів.Інфо” писали:
Сім’ї в Корабельному “через витік” відключили газ: два тижні дитина з інвалідністю замерзає в холодному будинку

Читайте також:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button