Суспільство

Майже 20 тисяч гривень зібрали на допомогу військовим від продажу солоної води з-під крана в Миколаєві

З моменту запуску волонтери продали 150 пляшок

Миколаївські волонтери станом на січень 2023 року заробили на продажі солоної води, що тече з-під кранів у будинках миколаївців, майже 20 тисяч гривень. Гроші витрачають на тактичні аптечки для військових. Про ідею продажу миколаївської води волонтер Mykolaiv Military Support Любомир Борода розповів кореспондентам Суспільного. За словами чоловіка, ідея продажу зародилася після того, як знайомі з інших міст України почали казати, що їм було б цікаво спробувати на смак миколаївську воду.

“Коли ми приїжджали в інші міста і говорили, що в Миколаєві солона вода тече з крана, то люди це не могли собі уявити і говорили, що їм дуже цікаво, яка вона за смаком, що це за вода”, – каже Любомир Борода.

Нагадаємо, ми писали:
“Відчуйте смак Миколаєва”: у продажу з’явилася вода з кранів жителів прифронтового міста

“До початку повномасштабного вторгнення я був причетний до барбер-культури. Є сольовий спрей, тобто морська вода, яка використовується для укладання волосся. Є виробники, які виробляють у пляшках цю воду. Один із виробників, мій знайомий із Харкова, він робить такі сольові спреї”, – розповів волонтер.

За словами Любомира, також коли один із його знайомих випустив лінійку сольових спреїв, які використовують для укладання зачісок, волонтер пожартував: “Навіщо що-небудь винаходити, якщо можна приїхати до Миколаєва, налити з крана, і буде сольовий спрей” . Так виникла ідея з продажем води як сувенірів.

Ідею підтримала волонтерка загону швидкого реагування міста Миколаєва Тетяна Колесніченко. Вона замовила спеціальні пляшки, в які почали набирати солону воду з-під крана.

“Потім ми звернулися до дизайнера, запропонували йому зробити щось цікаве на тему Миколаєва. Лиманського бичка розробив дизайнер навіть набагато краще, ніж ми могли собі уявити”, – сказав Любомир Борода.

З моменту запуску волонтери продали 150 пляшок. Кожна з них коштувала 100 гривень.

“Пізніше ми підняли вартість, коли пляшки почали закінчуватися, і таким чином ми заробили на цих пляшках близько двадцяти тисяч гривень. Ми постійно збираємо гроші на комплектуючі для аптечок, тож гроші за миколаївську солону воду було витрачено на тактичну медицину для військових”, – каже волонтер.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button