Пригоди

В Україні створюють перші у світі ударні роти безпілотників

Для реалізації унікального проекту вже створили координаційний штаб

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розпорядився створити перші у світі ударні роти безпілотних літальних апаратів, про що повідомила прес-служба Генерального штабу ЗСУ.

Генерал Залужний затвердив рішення про запуск ударних рот безпілотників на ставці Головнокомандувача. Для реалізації унікального проєкту в рамках української “Армії дронів” уже створили Координаційний штаб, куди увійшли представники Міноборони, Мінцифри, Генштабу, а також інших міністерств і служб.

Щоб ударні роти БПЛА могли діяти, чиновникам необхідно провести низку реформ, а також запустити масове виробництво дронів для забезпечення української армії. Генштаб зазначає, що командування ЗСУ вже обрало професійних військовослужбовців, які очолять нові підрозділи. Кожна рота отримає безпілотники, боєприпаси для них, термінали Starlink для супутникового зв’язку та інше обладнання. Усе це допоможе знищувати російську армію на фронті, а головний партнер, військова школа “Боривітер”, навчатиме операторів керувати літальними апаратами.

“Робимо все, щоб забезпечити воїнів сучасними технологіями”, – додала прес-служба.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button