ПригодиСуспільствоТема дня

Вадатурський із дружиною були в бомбосховищі, - Кім розповів про загибель гендиректора "Нібулона"

Якби Олексія Вадатурського в момент оголошення повітряної тривоги не розбудив охоронець і він не вирушив в інше крило будівлі, він, імовірно, залишився б живий.

Про це в інтерв’ю розповів голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

На запитання про те, чи була загибель Олексія Вадатурського випадковістю, чи все-таки цілили саме в нього, Віталій Кім відповів так:

– Не готовий давати оцінку. Офіційна позиція – що це була навмисна атака. У той район прилітало багато ракет С-300, протягом тривалого часу. Коли пролунав сигнал тривоги, Олексія Опанасовича розбудив охоронець. Він зі своєї спальні, з одного крила будинку, перейшов в інше крило і спустився в бомбосховище. І саме туди влучила ракета. А те крило, в якому розташована спальня, залишилося неушкодженим. Тобто, якби він нікуди не йшов, залишився б живий. Якби він проспав або проігнорував тривогу, або якби його не розбудив охоронець, був би живий.

Нагадаємо, у Миколаєві під час масованих обстрілів 31 липня загинув відомий бізнесмен, Герой України, власник найбільшої зерноторгової компанії “Нібулон” Олексій Вадатурський.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що, на його думку, загибель Олексія Вадатурського була не випадковістю, а продуманим і організованим навмисним умисним убивством.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button