Політика

Україна готує свій мирний план і представить його у лютому 2023 року, - The Wall Street Journal

Переговорна позиція України на будь-яких переговорах залежатиме від її позиції на полі бою

Цей материал також доступний

Команда президента України Володимира Зеленського у лютому 2023 року представить мирний план закінчення війни. Про це повідомляє The Wall Street Journal, повідомляє Бабель.

Розмова Зеленського про формулу миру під час його візиту до Вашингтона відбулася після нещодавнього обговорення Києвом мирного плану щодо десяти пунктів. За словами європейських та українських дипломатів, команда Зеленського зараз конкретизує план та мету представити свої ідеї у перші роковини вторгнення Росії 24 лютого або близько до цієї дати.

Проте, як пише видання, представники США, України та НАТО заявили, що переговорна позиція України на будь-яких переговорах, де вона, ймовірно, вимагатиме від Москви значних поступок, залежатиме від її позиції на полі бою.

«Тому Київ хоче підготуватись до потенційних мирних переговорів шляхом досягнення військових перемог», – уточнює видання.

Президент США Джо Байден напередодні під час переговорів із Президентом Володимиром Зеленським заявив, що росія вже програла війну і лише Україна називатиме умови для початку переговорів.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button