Суспільство

"Миколайчики" для гімназистів Корабельного району відправила дружня гімназія з Черкаської області

Усі солодкі подарунки роздадуть гімназистам

«Як приємно, що є люди, які розуміють, в яких жахливих умовах жили наші діти весь цей час війни» , – каже з великою подякою директор Миколаївської гімназії 29 (розташованої в Корабельному районі), до якої прямують подарунки від Золотоніської гімназії (що розташована у Черкаській області) до Дня Святого Миколая.

Всі солодкі подарунки роздадуть гімназистам, які перебувають у Миколаєві.

«Ми плануємо провести свято та роздати ці подарунки тим дітям нашої гімназії, хто зараз перебуває у Миколаєві», – розповіла для «Карабелів.Інфо» Лариса Грицюк.

Як пояснили організатори благодійної акції у Золотоніській гімназії ім. С.Д. Скляренко, це вже не перша подібна акція.

“Благородні та добрі справи робляться, як завжди, спонтанно і невимушено. Принаймні такі традиції нашої гімназійної сім’ї. Так, власне, склалося і цього разу. Цей випадок – яскравий приклад прекрасної взаємодії педагогічного, учнівського та батьківського колективів усередині нашого гімназійного”. організму. Ми не тільки вчимо дітей, готуємо до справжнього дорослого життя, розвиваємося самі, але й взаємодіємо. Щодня. І не забуваємо про головне – про людяність, підтримку тих українців, кому зараз набагато важче, ніж нам”, – повідомила у своєму пост гімназія.

“Традиційний для нас сценарій комунікації відбувся і цього разу”. Усі банально. Напередодні Дня Гідності та Свободи звернулася із справді чудовою ініціативою Голова батьківського комітету школи Наталія Пліс: давайте станемо Святими Миколаями для тих дітей, хто пережив більше бід, ніж ми тут. Далі все просто, рішення знайшлося Лариса Грицюк, директор гімназії №29 у місті Миколаєві, давня знайома, колега та побратим на педагогічній ниві нашої директори Валентини Боченкової.

Потім все це було затверджено на загальних зборах голів батьківських комітетів класів. Флешмоб стартував і всі ми лише руки розводили за масштабами фідбеку від учнів, батьків та вчителів. Жодних умов, жодних рознарядок. Хто хотів – той втілив. А результат – вражаючий. Кожен клас підготував свої оригінальні різдвяні подарунки для своїх ровесників. Для тих, кому 2022 запам’ятався значно трагічніше, ніж нам.

Висновок головний: ми непереможні. Від малого до великого, як то кажуть. Ми завжди дамо руку підтримки один одному, щоб не сталося.

Вітаємо Миколаївську гімназію №29 з наступними святами та сподіваємось на подальшу дружбу. Ми вас любимо. Ми всіх любимо, українців!”, – пояснили у Золотоніській гімназії.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button