Пригоди

У Миколаєві тітка-опікун била 11-річну племінницю залізною ложкою для взуття

У Миколаєві тітка-опікун били 11-річну племінницю залізною ложкою для взуття.

Але у дитини вистачило сміливості попросили допомоги у сусідів.

Таку жахливу історію у Фейсбуці розповіла керівник Служби у справах дітей Миколаївської міськради Юлія Кравченко.

«11-річна дівчинка, сирота, о 10-й вечора прибігла до своїх сусідів у сльозах зі слідами побоїв залізною ложкою для взуття, які нанесла їй її опікун, рідна тітка… Просила дати притулок її та зашторити вікна, щоб тітка раптом не знайшла і не забрала. Побої підтверджено СМЕ, порушено кримінальне провадження, у позачерговому порядку винесено рішення про негайне вилучення дитини.

Забрали дівчинку в один із наших дитячих будинків сімейного типу, які поки притулять її тимчасово, а потім може й візьмуть, якщо їй сподобається, за що їм величезна подяка. Впевнена – відігріють.

Але дитина травмована не тільки фізично, а й психологічно, просто жахливо: дівчинка залякана настільки, що у неї просто тваринний страх перед новими людьми, істерика, вона закриває весь час своє обличчя, ховається по кутах, як маленьке звірятко зі страху, що його можуть повернути до тітки…

Яким треба бути звірятком до своєї рідної племінниці, щоб довести до такого стану дитини», – написала Юлія Кравченко.

Зараз із дівчинкою працюють психологи і прогрес вже є.

Керівник Служби у справах дітей просить не зволікати, якщо ви бачите ознаки насильства на дитині, – відразу викликати поліцію та повідомляти Службу у справах дітей.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button