ПригодиТема дня

Скандального миколаївського підрядника, який отримував на тендерах мільйони, оголосили у розшук

Він зник і ховається від органів досудового розслідування

Скандально відомого миколаївського підприємця Юрія Яковенка , який отримував мільйони гривень на бюджетних підрядах, оголосили у розшук, оскільки він ховається від органів досудового розслідування.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань із посиланням на дані сайту Міністерства внутрішніх справ.

Юрій Яковенко – відомий у Миколаєві підприємець, один із «улюбленців» миколаївських чиновників, який отримував на тендерах чималі бюджетні кошти.

З 25 листопада 2022 року його розшукує поліція. На сайті МВС повідомляється, що Яковенко зник та ховається від органів досудового розслідування.

Центру журналістських розслідувань не вдалося поговорити з Яковенком – усі відомі номери його телефонів відключені.

Цікаво, що дружина Юрія Яковенка Ангеліна зараз мешкає в Туреччині, про що повідомляє на своїй сторінці в Інстаграм. У Стамбулі дівчина займається енерготерапією та надає послуги онлайн.

Журналісти Центру звернулися до Ангелини Яковенко з питанням про те, як можна зв’язатися з її чоловіком, проте відповіді не отримали.

У минулому Юрій Яковенко – власник та керівник миколаївського ТОВ «Благоустрій-НК», зареєстрованого у 2018 році. Роком пізніше він відкрив ще одну компанію «Благоустрій-Миколаїв».

Перша прославилася численними реконструкціями скверів та тротуарів у Миколаєві, проведення яких постійно супроводжувалося скандалами.

Журналісти викривали фірму та працівників Яковенка на тендерних змовах, а податківці – на залученні офіційно неоформлених співробітників, за що суд накладав на фірму штрафи. Під час робіт підрядники знищували здорові дерева у кількох миколаївських скверах, а після їхнього завершення місцеві депутати не дораховували зелених насаджень.

Водночас районні адміністрації, які замовляли ці роботи, навпаки «підігрівали» підряднику, змінюючи умови участі в закупівлях.

Проте роботи, виконані підрядником, урочисто «приймали» особисто мер міста Олександр Сенкевич та тодішній директор департаменту ЖКГ Сергій Коренєв .

Поки що «Благоустрій-НК» переписано на іншого власника – такого собі Миколу Грицуняка . Проте фірма досі фігурує щонайменше у двох кримінальних провадженнях за підозрою в розкраданні бюджетних коштів при виконанні робіт з реконструкції та благоустрою об’єктів у Миколаєві. Ймовірно, саме з цих кримінальних розглядів і відбувається розслідування, від якого ухиляється Яковенко.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button