Пригоди

Зі Старлінками та генераторами: як миколаївські лікарі працюють в умовах війни

Лікарні повністю забезпечені медикаментами, дезінфікуючими засобами та перев'язувальними матеріалами

Цей материал також доступний

З початку року у стаціонарах Миколаєва пролікували близько 30 тисяч пацієнтів, із них майже 2 тисячі – діти, про що повідомив міський голова Олександр Сенкевич . В умовах військового стану всі міські медичні установи працюють у штатному режимі та надають цілодобову медичну допомогу мешканцям Миколаєва.

«Наші лікарні повністю забезпечені медикаментами, дезінфікуючими засобами та перев’язувальними матеріалами. Робота не припиняється навіть за умов повного блекауту: працюють генератори, свердловини, зв’язок забезпечується станціями Starlink», – зазначив він.

Загалом у міських лікарнях розгорнуто 2005 стаціонарних ліжок. З початку року у стаціонарних закладах лікувалися близько 30 тисяч пацієнтів, із них близько 2 тисяч дітей. Серед них – 628 мирних жителів, які постраждали внаслідок російських обстрілів. У пологових відділеннях Миколаєва прийнято 1470 пологів (народилося 1483 дитини).

Не припиняли наші лікарні надавати допомогу пацієнтам із гострими станами. Через рік у міських установах лікували:

  • 1396 випадків гострого мозкового інсульту (проведено 57 тромболізисів),
  • 418 випадків гострого інфаркту міокарда.

У Міській лікарні №1 працює ангіограф. На ньому було зроблено 420 коронарографій.

Також лікувальні заклади Миколаєва надають медичну допомогу тимчасово переміщеним особам. З початку повномасштабної війни наші медики пролікували 1679 переміщених осіб, з них на первинній ланці – 947, стаціонарно – 732 пацієнти», – зазначив він.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button