Пригоди

Збитки «Миколаївобленерго» від дій окупантів оцінюють у 1 мільярд гривень

Насправді цифра може ще збільшитись

Цей материал також доступний

Збитки, завдані компанії “Миколаївобленерго” внаслідок збройної агресії з боку російської федерації, становлять до 1 мільярда гривень. Про це в інтерв’ю “Українським Новинам” повідомив виконувач обов’язків генерального директора підприємства Вадим Данилків .

“Ми ще не всі оцінили і не до всіх пошкоджень встигли дістатися, але, за попередніми оцінками, ми бачимо збитки до 1 млрд. гривень. Насправді цифра може ще збільшитися”, – сказав він.

За словами Данилківа, мережі біля Миколаєва, а також біля Снігурівки та інших раніше окупованих населених пунктів Миколаївської області практично повністю знищено.

“Навіть після того, як ми всі зробимо і дамо електроенергію в ці населені пункти, доведеться ці мережі відновлювати майже з нуля. У нас поки що не вистачає ні матеріалів, ні бригад, ні, звичайно, часу для того, щоб це зробити нормально. зараз відновлюємо високовольтні лінії, при цьому у нас не так багато високовольтних бригад, фахівців, які можуть ремонтувати такі мережі, ми звернулися до всіх наших колег, до нас бригади приїхали на допомогу із Хмельницького, Черкас, Львова, Прикарпаття, Тернополя, бо самостійно охопити такий обсяг у стислий час було неможливо”, – розповів він.

Водночас Данилків зазначив, що у більшості населених пунктів Миколаївської області компанія повернула електропостачання.

“Минулого тижня світло з’явилося в Снігурівці, цього тижня плануємо подати електрику в кілька населених пунктів біля Снігурівки. Але оскільки дуже багато знищено, темпи відновлювальних робіт не дуже швидкі. На черзі повністю знищені села, які були в зоні бойових дій і в яких залишилося 10-20 мешканців.Якщо наші колеги з “Хмельницькобленерго”, “Черкасиобленерго”, “Львівобленерго”, “Прикарпаттяобленерго” та “Тернопільобленерго” знову нададуть допомогу, відновити в них електропостачання буде можливо протягом місяця-півтора”, – сказав він.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button