Пригоди

Колаборантку зі Снігурівки, яка співпрацювала з ворогом під час окупації міста, взяли під варту

Вона була "керівником апарату голови м. Снігурівки та Снігурівського району"

Цей материал також доступний

Суд узяв під варту колаборантку зі Снігурівки, яка обійняла посаду «керівника апарату голови Снігурівки та Снігурівського району та отримувала зарплату в рублях, про що повідомили у прокуратурі Миколаївської області.

“За клопотанням Миколаївської обласної прокуратури 56-річній мешканці міста Снігурівка обрано безальтернативний запобіжний захід – утримання під вартою. За даними слідства, під час окупації військовослужбовцями Росії міста Снігурівка і Снігурівського району підозрювана голова перейшла на сторону. Снігурівки та Снігурівського району”, – сказано в повідомленні.

На псевдопосаді вона виконувала покладені на неї окупантами функції, зокрема, організовувала та проводила заходи політичного характеру, здійснювала інформаційну діяльність, спрямовану на затвердження окупаційної влади, виконувала обов’язки щодо документаційного, матеріально-технічного та транспортного забезпечення псевдоголови військово-громадянської адміністрації. заробітну плату у рублях.

Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади від 10 до 15 років або займатися певною діяльністю з конфіскацією або без майна.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button