ПригодиСуспільство

На миколаївсько-херсонському напрямку ЗСУ повернули 12 населених пунктів, - Залужний

Звільнивши майже 300 кв.км

На миколаївсько-херсонському напрямку українці потужно просуваються вперед, лише протягом 9 листопада під контроль України вони повернули 12 населених пунктів, звільнивши майже 300 квадратних кілометрів рідної землі. Про це заявив Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний .

Хоч би як намагалися росіяни видати свої поразки за “жести доброї волі”, насправді тікати з української землі їх змушують українські незламні воїни. Так було під Києвом та Харківщиною, так зараз відбувається на Херсонщині.

“За кожним так званим “жестом доброї волі” противника стоять колосальні зусилля наших військ. Так само, як ворог відходив з Києва та Харківщини, залишав острів Зміїний, ймовірний вихід із Херсона – це результат наших активних дій. Безпосередньо на Херсонському напрямі Сили оборони України зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника. Тим самим не залишили ворогові іншого виходу, ніж вдатися до втечі”, – наголосив Залужний.

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що Генштаб не може на даний момент підтвердити виведення російських окупаційних військ із Херсона. Однак те, що там робить ворог, особливо не впливає на реалізацію Силами оборони України поставлених перед ними завдань: вони продовжують наступальну операцію відповідно до свого плану – і звільняють Херсонщину.

За словами Залужного, на Херсонському напрямку з 1 жовтня просування українських військ у глибину оборони противника становить до 36,5 км, загальна площа відвойованої території сягає 1381 кв. км, відновлено контроль над 41 населеним пунктом.

12 із них звільнено напередодні, 9 листопада.

“Тільки минулої доби на напрямі Петропавлівка-Новорайськ підрозділи Сил оборони просунулися на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, повернули Україні до 107 кв км території “. На напрямку Першотравневе-Херсон ми просунулися на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів , площа звільненої землі – 157 кв.км. Вірте у Збройні Сили України та нашу Перемогу!” – назвав Залужний.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button