ПригодиТема дня

Є поранені: окупанти знову обстріляли Лупарево забороненими снарядами

Детальна інформація підлягає підтвердженню

Цей материал також доступний

Миколаївська обласна військова адміністрація оприлюднила інформацію про ворожі обстріли в області за минулу добу, станом на 08:30 2 листопада.

У Миколаївському районі вчора, 1 листопада, орієнтовно о 14:10 та 16:20, ворог завдав удару по двох населених пунктах Галицинівської ОТГ. В результаті обстрілу касетними боєприпасами в одній з точок людина отримала поранення. Як уточнив голова УТО Іван Назар протягом Korabelov.Info року, в селі Лупарево був поранений один з чоловіків. Детальна інформація уточнюється.

ДОВІДКА: Міжнародна конвенція про касетні боєприпаси, яка забороняє використання, передачу і накопичення такої зброї, була підписана в Осло в 2008 році і набула чинності в 2010 році. Станом на вересень 2013 року угоду підписали 113 країн, а ратифікували її 84.

Також 1 листопада о 12:10 ворог завдав удару по сільськогосподарському підприємству Шевченківської громади.

Вранці (о 06:00) 2 листопада внаслідок ворожого обстрілу пошкоджено житловий будинок у селі Первомайська громада. Обійшлося без жертв.

У Баштанському районі вчора, 1 листопада, з 09:30 до 12:00 і сьогодні, 2 листопада, о 03:45 обстріляли село Широковської громади. В результаті попадання боєприпасів і їх уламків загорівся будинок. Також удари були в раніше зруйнованих будівлях. Обійшлося без жертв.

Обстріли Березнеговатської громади тривають. Так, вчора, орієнтовно о 22:32, обстріляли один з населених пунктів громади. Обійшлося без жертв. Інформація про пошкодження уточнюється.

У Первомайському і Вознесенському районах день і ніч проходили відносно спокійно.

Нагадаємо, ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button