Пригоди

Обстріляли мікроавтобус, що їхав до Корабельного району: п'ятьох поранених госпіталізували

"Поточний стан поранених середньої тяжкості", - головний лікар міської лікарні No5

В результаті ворожого обстрілу селища Лімані близько 10:30 в п’ятницю, 28 жовтня, п’ятеро людей отримали поранення, згідно з оновленими даними. Четверо з них – місцеві жителі, які їдуть в маршрутці No114, рухаючись з Лупарево в напрямку Корабельного району Миколаєва (нагадаємо, ми писали про цей обстріл: четверо жителів від 27 до 86 років отримали поранення).

“Водій чудовий: коли почався обстріл, він вчасно розібрався і проїхав під гайкою (деревом). Скати вдарили його, звичайно. Але якби я вагався, поранених могло б бути більше. Тому від усіх наших мешканців – велике спасибі», – каже голова Галицинської ОТГ Іван Назар.

За його словами, одну з поранених жінок зачепив осколок вуха (зараз вона вже вдома після отримання допомоги в лікарні), інша (пенсіонерка) “відбила” руку, інша (середнього віку) також отримала осколкове поранення. Іван Васильович також додав у коментарі для Korabelov.Info, що чоловік, поранений під час обстрілу, втратив багато крові і перебував у реанімації.

“П’ятьох поранених потім доставили до нашої лікарні. Один з них був прооперований, перебував у реанімації, але зараз переведений у відділення.

Одну жінку одразу перенаправили до обласної лікарні (у відділення щелепно-лицевої хірургії), ще троє зараз перебувають на стаціонарному лікуванні. Їх стан середньої тяжкості, прогноз сприятливий”, – розповіла нашому виданню сьогодні, 31 жовтня, головний лікар Миколаївської міської лікарні No5 (знаходиться в Корабельному районі) Олена Терентьєва.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button