Суспільство

Робота безкоштовно: розбиті вікна в Кульбакіно зачиняють комунальники з Житомира

Бригада складається з 8 осіб, всі вони погодилися допомогти миколаївцям добровільно

Цей материал також доступний

Будівельна бригада працівників комунального підприємства «Житомир» закриває вікна в будинках громадян мікрорайону Кульбакіно з розбитими OSB-плитами (внаслідок обстрілу російськими окупаційними військами), про що повідомив міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич.

“Я привітав будівельну бригаду з Житомира в Миколаєві.Хлопці якраз працювали в мікрорайоні Кульбакіно. Дякуємо, що допомагаєте нашому місту. Вона нам сьогодні конче потрібна, адже кількість будинків, які зазнають руйнувань від обстрілів, постійно збільшується. Зазначу, що такі будівельні бригади з інших міст працюють безкоштовно. Працівники отримують зарплату від своїх підприємств. Ми тільки поселяємо їх і забезпечуємо їжею. Спасибі моєму другу і колезі – меру Житомира Сергій Сухомлін за те, що відповів на моє прохання і надав Миколаєву робочі руки. Разом ми переможемо і відбудуємо все разом”, – сказав Сенкевич, за словами якого наразі в місті закрито 54% розбитих вікон.

Керівник житомирської бригади Василь зазначив , що до її складу входять вісім осіб, усі вони погодилися допомогти миколаївцям добровільно.

“Вони запитали, хто може поїхати допомагати місту Миколаєву. Ми домовилися, зібралися і поїхали, бо розуміємо, що така ситуація в місті Миколаєві. Вранці ми снідаємо там, де живемо, на обід нас привозять і вечерю туди, де ми живемо”, – сказав він.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button