Пригоди

Жителя Миколаївщини засуджено за ухилення від призову на строкову військову службу під час мобілізації

Він був визнаний придатним до військової служби, але в військкомат не прибув.

Цей материал також доступний

Прокурор Вознесенської окружної прокуратури Миколаївської області підтримав публічне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо 48-річного жителя міста Южноукраїнська за фактом ухилення від призову на строкову військову службу під час мобілізації (ст. 336 КК України), повідомляє Миколаївська обласна прокуратура.

“Прокурор довів у суді, що громадянин раніше проходив військову службу у Збройних Силах України у військовому званні молодшого сержанта, після чого був прийнятий на облік у територіальному центрі комплектування та соціального забезпечення призовником. Після оголошення загальної мобілізації у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України пройшов медичний огляд військово-лікарською комісією та був визнаний придатним до військової служби за мобілізацією, однак за відсутності підстав для відстрочки від військової служби під час мобілізації свідомо не прибув до районного територіального центру для призову та соціального забезпечення.

Під час судового розгляду обвинувачений беззастережно визнав свою провину”, – йдеться у повідомленні.

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованому йому кримінальному правопорушенні та призначив покарання у виді позбавлення волі строком на 3 роки, на підставі ст. 75 Кримінального кодексу України звільнено від відбування покарання із встановленням випробувального терміну на 1 рік.

Наразі вирок суду ще не набрав законної сили (є час для апеляції).

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button