Суспільство

Безкоштовні дрова будуть доставлені в Миколаївську область поїздом, а потім будуть доставлені додому, - депутат Кіма

У Миколаївській області дрова доставлять в будинки до початку опалювального сезону.

Про це повідомив заступник керівника Миколаївської ОВА Валентин Гайдаржі в ефірі телеканалу NIS-TV.

Він зазначив, що, згідно з постановою Кабміну та очільника Миколаївської ОВА, дрова будуть доставлені в будинки, які розташовані в населених пунктах, що межують із зоною бойових дій. Списки формуватимуть спочатку по старості та голові ОТГ, потім вони підуть по вертикалі до ОВА.

— Формуємо список, працюємо над логістикою. Доставку, наприклад, залізницею в Миколаївську область і в Миколаївську область, ми поставили перед собою завдання організувати доставку, так би мовити, домоволодіння. Я ще не бачив замовлення, чи передбачає воно весь фінансовий ресурс для доставки. Те, що буде фінансування на доставку на лінію Укрзалізниці – я це підтверджую. Чи буде доставка за рахунок держбюджету домогосподарствам – ми не знаємо. Якщо цього не станеться, ми відпрацюємо саму ситуацію, саму логістику за рахунок обласного бюджету, місцевих бюджетів”, – сказав Гайдаржі.

Поки невідомо, скільки дров віддадуть будинкам – кожне домогосподарство різне, саме цим буде займатися місцева влада.

— Станом на сьогодні обмежень на об’єкт немає. Є рекомендовані, але про це я зможу поговорити, скажімо так, трохи пізніше. Розглядається і обласний центр, Миколаїв теж під обстрілами, не скрізь є цілодобова подача електроенергії, є заїзди по лініях газопостачання, списки формуються знову через райдержадміністрацію, враховуються потреби Миколаєва, в тому числі, – додав заступник начальника ОВА.

У Мінінтеграції зазначили, що пріоритетом для отримання дров є вразливі категорії громадян: багатодітні сім’ї, люди похилого віку, особи з інвалідністю.

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button