Суспільство

Дві тисячі євро отримає хлопчик, поранений в результаті обстрілу в Корабельному - Фейгін і Арестович

"В Николаеве найден потенциальный человек, который нуждается в помощи"

Одним з найпопулярніших YouTube-каналів згадали жителів Корабельного району Миколаєва і сайт «Korabelov.Info». Так, завдяки байдужості наших читачів, які звернулися за допомогою до редакції, Фейгін і Арестович можуть надати допомогу (2 000 євро) 13-річному Максиму Колотилу, який постраждав від обстрілів з боку рашистів. "У Миколаєві знайшли потенційну людину, яка потребує допомоги", – повідомив адвокат Марк Фейгін увечері 8 серпня у своєму прямому ефірі з радником керівника Офісу президента Олексієм Арестовичем (нагадаємо, ми писали: Радник глави ОП шукає дітей, які потребують допомоги після обстрілів у Миколаєві)

– У виданні "Korabelov.Info" з'явилася публікація про пораненого в результаті обстрілу хлопчика, який зараз перебуває в реанімаційному відділенні Миколаївської дитячої обласної лікарні… Але нам важливо зв'язатися з його сестрою Вікторією або з кимось, хто безпосередньо пов'язаний з жертвою", – сказав Марк Фейгін.

Раніше ми писали: «Мій син лежав за три метри, я поруч з ним, і ноги розчавлені»… Пораненим під час обстрілу в Корабельному потрібна допомога P.S. Сестра пораненого хлопчика Вікторія вже зв'язалася з Марком Фейгіним.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button