ОбществоПроисшествияТема дня

Предприниматель-"вандал" еще и обматерил жительниц Корабельного района. Видео 18+

События, произошедшие на прошлой неделе в Корабельном районе г. Николаева, не дают покоя жителям микрорайона Причеповка, которые столкнулись с грубостью местного предпринимателя. Об этом в редакцию “Корабелов.Инфо” сообщила Нина – одна из небезразличных жительниц:

“Нікого вже не дивує, що наш Корабельний район стає звалищем сміття, що в Балабанівському лісі, що в Кульбакіно та Широкій Балці, а також у спальному районі, який в народі називають Причепівка. Звичайно, винен в цьому не Президент і не мер міста, а самі мешканці, бо з початком весни кожен господар біля своєї садиби наводе порядок. А куди ж сміття? Та куди? В поле… Актив громади півтора роки тому разом з адміністрацією району організували суботник і вичистили територію, що веде до Дикого пляжу. А що зараз? Знову те саме, вся округа з Об’їздної завозить його сюди. Та дивує не лише це. Є у нас місцевий підприємець Олександр (Батик), який недалеко за вул. Приозерною розташував своє підприємство з розведення великої рогатої худоби. Здавалося, корисна справа! Та чомусь ця людина веде себе так, як, господар всього мікрорайону! Буквально в понеділок, 5 квітня, на своєму тракторі він розгортав начебто дорогу, та виявляється, шукав плити для чергового будівництва корівників. Понагортав кучі землі, знищуючи дерева!“, – начала рассказ активистка.

бетонные плиты на объездной, разрытые Батиком“Батик розчистив плити для їх вилучення для власного користування, знищивши дерева!”,
возмущены местные жители

Напомним, мы писали:
Неизвестные украли с дороги 290 железобетонных плит.
Сумма ущерба, по мнению полиции, — около 32 тыс. грн

“У п’ятницю, 9 квітня, наші члени оргкомітету вулиці (бо громада на загальних зборах довірила нам вирішувати питання громади) зупинили Олександра з метою обговорити питання збереження екології території, але конструктивного діалогу не відбулося, бо ми чули одну нецензурну лайку. Звичайно, ми були в шоці від поведінки даного громадянина!”, – говорят николаевцы, подтверждая свои слова присланной в реакцию видеозаписью разговора с предпринимателем:

ОСТОРОЖНО! Видео содержит ненормативную лексику (18+):

«Постає питання: чому така неадекватна поведінка і хто дав дозвіл на проведення даних робіт? Як наслідок, викликали поліцію та повідомили про ці події заступника голови адміністрації Корабельного району  Гвозденко О. П., але до сьогодні – ніякої відповіді», – отмечает автор сообщения в понедельник, 12 апреля 2021 года.

Напомним, мы писали:
«Наше будущее — дети, так давайте их любить!» Жители «Причеповки» устроили незабываемый праздник;

«Як це розуміти?», — активісти Корабельного району обурені вчинком хуліганів та шукають свідків пригоди

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

4 комментариев

  1. Вот пока такие "уважаемые" люди будут делать все что хотят доверия к власти не будет вообще

    1. Спалите его коровники и будет нормальная реакция. Иначе до этой скотины не дойдёт.

      Кстати, там реально гигантская свалка, которую можно побороть только одним способом, при каждом обнаружении вывоза мусора, накладывать большую сумму штрафа на всех домовладельцев данного района. Они тогда не только гадить там перестанут, а ещё и убирать будут каждую неделю.))))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button