Общество

«Шикарне місце», — мешканка Корабельного про жахливий стан майданчика-«переможця»

Мешканка Миколаєва Олена у групі «Contact Center при Миколаївській міській раді» в соцмережі Facebook звернула увагу на те, що майданчик для волейболу, який побудували у Широкій Балці за рахунок громадського бюджету, знаходиться у жахливому стані:

«Мало хто знає, але у нас в Миколаєві є шикарний пляж та шикарний майданчик для волейболу, проект якого (згідно громадського бюджету-2017) реалізувала Адміністрація Корабельного району в 2018 році, заплативши за нього 167296 грн.

Шановні миколаївці, запрошую вас відвідати це «шикарне місце», — написала жінка, опублікувавши відповідні фото зі вказаного місця.

Нагадаємо, що два роки тому повідомлялось, що під наглядом адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради завершено роботи з улаштування волейбольного майданчика на береговій зоні у мікрорайоні Широка Балка. Проект мав назву «Шикарна площадка для пляжного волейболу» та реалізовувався за рахунок громадського бюджету міста: «Шикарна площадка для пляжного волейболу» майже за 170 000 грн з міського бюджету з’явилася в Корабельному районі.

0 0 голос
Оцените новость
Реклама

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
3 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Корабел

Олено! А що, до такого стану дану територію довела адміністрація? Чи можливо ті хто звик лише смітити і вважають, що за ними ХТОСЬ ПОВИНЕН прибрати. На території дитячого майданчика та футбольного поля, що по б’їздній дорозі «Причепівка» мешканці самі встановили чергування і прибирають територію. А у вас так і буде доки у кожного буде «хата скраю», незалежно від того, хто надав блага, якими КОРИСТУЄТЕСЬ ВИ!

Лена

Если следовать вашей логике Соборную площадь тоже по очереди убирать скажете? А кто? Деньги в бюджет заложены на уборку парков и пр. Мусорных контейнеров нет и вывоза мусора тоже. Раз деньги выделяли на проект, то и должны брать на баланс!

Олена

Шановний Корабел, кожен повинен робити свою роботу. Інших варіантів-немає.

Реклама
Back to top button