Важно!Тема дняЭкономика

На заводі «Океан» відремонтували судна для європейської компанії

Суднобудівний завод «Океан» виконав ремонт двох несамохідних суден «Dnipro-101» та «Dnipro-102» для європейської судноплавної компанії.

Ремонт виконано відповідно до правил класифікаційного товариства Бюро Веритас (Bureau Veritas). Обидва судна пройшли дефектацію, включно замір товщин зовнішньої обшивки, та відновлення пошкоджених конструкцій корпусу. Виконано ремонт якірно-швартового пристрою та люкових закриттів. Зовнішню обшивку, палубу, трюми та люкові закриття пофарбовано за технологією Jotun (Норвегія), професійного виробника фарби для захисту морських споруд, — повідомляє «Миколаїв — місто корабелів».

З отриманням цього замовлення, замовник виходить на ринок вантажних річкових перевезень по Дніпру. Баржі будуть використані для перевезення збіжжя з річкових терміналів компанії в Запоріжжі та Дніпрі до хмарного порту в районі банки Трутаєва, в Одесу та Чорноморськ.

Баржі «Dnipro-101» та «Dnipro-102» — це несамохідні судна проєкту 003040/003040СП. Побудовані в 2002 та 2003 році, відповідно, на суднобудівному заводі «Окская судоверфь», місто Навашино, Росія.

Загальні характеристики суден:
Довжина, м – 97.00
Ширина, м – 16.70
Висота борту, м – 5.00
Осадка, м – 4.11
Вантажопідйомність, т — 4025
Клас — М-СП3,5(ЛЕД20)

Нагадаємо, ми писали:
“Мы вышли на европейский рынок”: с завода “Океан” отправили две новых баржи в Роттердам (ВИДЕО);

“Все идеально”, – нидерландские заказчики высоко оценили построенные на заводе “Океан” баржи (Видео)

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button