Блоги

Наслідок протестів: АБІ скасувала містобудівні умови на будівництво «магазина депутата Концевого» в сквері «Визволення Миколаєва»

Вже багато місяців небайдужа громадськість веде боротьбу з протизаконним знищенням забудовою скверу «Визволення Миколаєва» (вул. Будівельників ріг пр. Богоявленського), у простонародді — «сквер у літака».

У проектній документації начебто йдеться про п’ятиповерховий магазин «спорттоварів з тренажерним залом» та підземним паркінгом, а фактично про торгівельний центр.

Зведення споруди пов’язують з ім’ям депутата міськради, головою земельної комісії Ігорем Концевим:

в центре - депутат Концевой
                                                                                                      в центре — депутат Концевой

Активісти та представники «Нацкорпусу» пікетували й обласну прокуратуру, й мера, й піднімали питання на земельній комісії, й ходили до архітектурно-будівельної інспекції, й блокували саме будівництво. Гучно грюкали у владні двері, використовували увесь можливий арсенал відстоювання законності та інтересів миколаївців. Допомагає депутат міськради Тетяна Суслова.

І ОТ НАРЕШТІ ДІЙСНО ВІДЧУТНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! Управління державної Архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області, після перевірок, скасувало містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, а саме — «магазина депутата Концевого»:

Скасування містобудівних умов та обмежень практично визнає будівництво протизаконним та тягне за собою скасування Декларації на початок проведення будівельних робіт.

Вітаємо, вас товариство! Нехай парки з скверами залишаться для миколаївців, а не знищуються жадібними скоробагатьками.

Передісторія: «Нью-Васюки» депутата Концевого. Наступний проект – бордель під виглядом монастиря?

Будівництво в сквері «звільнення Миколаєва» (поруч з літаком) протизаконне. Тотальна забудова рекреаційних територій

Фирма, связанная с депутатом горсовета, хочет построить многоэтажное здание в сквере по проспекту Богоявленскому

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button