Блоги

Будівництво в сквері «звільнення Миколаєва» (поруч з літаком) протизаконне. Тотальна забудова рекреаційних територій

Будівництво спортивного магазину, що нещодавно розпочалося у сквері «Звільнення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників» між історично значимим для миколаївців літаком, що там стоїть, та пішохідною частиною вул. Будівельників — є беззаперечно протизаконним.

Так наклавши місце будівництва на головний документ міста – Генеральний план забудови, однозначно видно, що це є територією «зелених насаджень загального призначення» (На нижче наведених фото, окреслено лінією світло-зеленого кольору та вказано стрілкою з номером 1. Само місце будівництва окреслено лінією світло-червоного кольору та вказано стрілкою номер 2):

Приватна забудова таких територій – ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!

Причому ця територія входить в Перелік (розміщений на офіційному сайті Миколаївської міської ради) та затверджений самою ж Миколаївською міською радою, як сквер «Звільнення міста Миколаєва від німецько-фашистських загарбників» пр. Богоявленський, від пр. Миру до вул. Будівельників:

Також бентежить Акт обстеження дерев виданий Департаментом ЖКГ ММР та спів підписаний Обласною екологічною інспекцію. Акт дозволяє «пересадку» 16 здорових, багаторічних та великих дерев:

Пересадити такі великі дерева – значить їх вбити, особливо в наших посушливих умовах, у вегетативний період, в літку. У великих дерев, велике за об’ємом коріння, яке буде обрубано, до невеличкого, за габаритами, «кома». Без коріння дерева не живуть. Також відсутній ордер на пересадку, затверджений виконавчим комітетом з планом-схемою куди дерева будуть пересаджені.

Взагалі ця забудова лише малесенька частка більш глобальної оборудки на користь скоробагатьків. Міська влада на чолі з мером Сєнкевичем давно виношує плани знищення, під приватну забудову, рекреаційних територій (парків, скверів, берегів тощо), в зв’язку з тим, що в місті просто не лишилося вільної землі для наживи та «дерибану». Тому й протизаконно приймають «антинародні» зонування, «деталізації», які є не чим іншим, як хитрими «земельними схемами»:

Зелені зони, парки, сквери надані до знищення Сєнкевичем з міськрадою. Антинародне зонування № 2. Документально

Черговий злочин «земельної банди ім. Сенкєвича». Нова «хитра схема» обкатується на знищені скверу по Херсонському шосе

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор


Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x