Знов запропоновано присвоїти унікальному пенсіонеру з Корабельного району Вадиму Сердцеву звання "Почесний громадянин міста Миколаєва"

Вадим Андреевич Сердцев
Вадим Андреевич Сердцев

За щедрий та безкорисливий внесок в озеленення міста, Департамент житлово-комунального господарства Миколаївської міськради проситиме депутатів міськради про присвоєння звання "Почесний громадянин міста Миколаєва" Вадиму Сердцеву.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці департамента у соцмережі Facebook.

«Вадим Андрійович висадкою дерев займається половину свого життя. За цей час висадив біля 22 тисяч дерев та кущів на територіях підприємств, парків, скверів, біля будівель міської влади, закладів освіти та охорони здоров’я.  Ще кілька тисяч саджанців, вирощені самостійно з насіння або горіхів на дачній ділянці, передав городянам для озеленення прибудинкових територій. Зусиллями «народного озеленювача» у місті з’явилися цілі алеї катальп, ясенів, софор, магнолій, гібіскусів, бузку, бирючини та інших рослин; почалося розповсюдження такого рідкісного для нашого міста сорту дерев, як павловнія», - йдеться у повідомленні.

Звання «Почесний громадянин міста Миколаєва» традиційно присвоюється напередодні дня міста, кандидатури – затверджує сесія міської ради. Департамент ЖКГ з великою повагою та вдячністю відноситься до подвижництва Вадима Андрійовича у справі озеленення міста та вважає, що він має безперечне право зайняти достойне місце в історії Миколаєва, як визначна постать.

Слід зазначити, що така пропозиція виникає не вперше. Восени минулго року мешканка міста Миколаєва Тетяна Локацька створила на сайті міськради петицію з пропозицією присвоїти звання "Почесний громадянин міста" знаменитому пенсіонеру з Корабельного району - Вадиму Сердцеву, який віддав багато своїх років справі озеленення Миколаївщини.

"Феноменального деда" из Корабельного предлагают сделать
Почетным гражданином города и назвать в его честь улицу или сквер

Відзначимо, що в 2013 році Вадим Сердцев став "Городянином року".

Нагадаємо, "Корабелів.Інфо" писали в січні 2019 року:
Уникальному пенсионеру из Корабельного района Вадиму Сердцеву - 89!

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Новости по теме:
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Последние новости:

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: