Блоги

В додаток до «маргаринового скандалу», провал тендерних конкурсів з благоустрою, озеленення. «Сквер Європи»

Прикметно, але закупки проводилися фірмою, яка виграла на «відкритому» конкурсі по тендерній процедурі. Таки конкурси повинні забезпечити прозорість, безкорупційність, якість та отримання громадою найвигідніших умов. Проводяться тендерним комітетом виконкому міської ради і у всіх справах де присутні бюджетні кошти. Відповідно до офіційного сайту Миколаївської міської ради, керує комітетом Бичковська Інна Іванівна, заступник — Олефір Олександр Іванович.

По факту — харчувала дітей казна чим сумнівна фірма, яку пов’язують з родичами мера Сєнкевича.

І такі «провали» по тендерам, а частіше вже по виконанню бюджетних замовлень, є не тільки в маргариновій справі. Влада приховує, але швайки у мішку не сховаєш, часто буває очевидно так, що видно неозброєним оком.

Візьмемо таку коштовну галузь бюджетних витрат, як благоустрій територій та озеленення.

Що б мати уяву про масштаби коштів, що «крутяться» в озеленені міста наведемо роботи у 2018 році на площі Соборній пов’язані з укладкою рулонного газону, що коштувало 1,8 міліонна гривень:

В мэрии Николаева прокомментировали стоимость газона,
который укладывают на Соборной площади

А зараз розглянемо обслуговування приватними фірмами скверу «Ради Європи». Сквер — ПіаР проект, під вибори, мера Чайки, тому з «претензією на Європу», одне з небагатьох місць, де посаджені привиті форми дерев, та єдиний мабуть в місті сквер, де, з самого «заснування» (2012 року), проводилася правильна, щорічна (підкреслюю) формувальна обрізка дерев. Наголошую – «формувальна» обрізка дерев, у відповідності до законодавства (Наказу Мін. будівництва, архітектури та ЖКГ України № 105 від 10.04.2006 р.). Все у центрі, на виду, показово, одно з небагатьох місць, де є працюючи фонтани. Фото я робив взимку, коли якраз повинні проводитися ремонтні роботи на непрацюючих фонтанах, комунікаціях, найкраще обрізати дерева. Також зробив фото в середині квітня, щоб подивитися, що змінилося? А нічого практично не змінилося. Дерева почали листя викидати, і вже не рекомендується робити обрізку.

І що ж ми бачимо?

Фонтани, яких в місті на перелік, «вбиті», роздовбані, занедбані:

Формувальне обрізання не проводиться вже десь як три роки, судячи по розмірам гілок, «вузлам» (місцям на гілках, по які систематично робилася обрізка) та по знищеним, відрослими гілками, декоративним ліхтарям вуличного освітлення. Ці декоративні дорогі ліхтарі якраз ставилися з врахуванням того, що «кронування» буде обов’язковим.

Фото необрізаних дерев. Обкреслені «вузли» попередніх обрізок, які свідчать про те, що раніше формування проводилося систематично:

Фото ліхтарів, що понищені гіллям, яке «всупереч нормам проекту» не обрізане та відросло:

Плитка розбита, рознесена. Земля над підземними комунікаціями провалюється:

Я вже мовчу про відсутність газону, як такого, одні бур’яни:

Що виходить? Міська влада, на чолі з мером Сєнкевичем та міською радою, у тому числі, не контролює виконані роботи приватними фірмами, що «обслуговують» сквер за бюджетний рахунок? Підрядники розучилися, або некомпетентні у виконанні замовленого? Чи керманичі «економлять» так, що необхідні роботи не замовляють? Чи приватники пов’язані з владою, зухвало дерибанять бюджет, не виконуючи обумовлений об’єм робіт, віддавши кому треба «відкати»?

Така ж приблизно ситуація склалася у сквері «Святого Миколая»:

Викинуті на вітер гроші у сквері «Святого Миколая»

УВАГА!!! Повністю занедбаний, закинутий, майже знищений «сквер Європи» у центрі міста, інші сквери не кращі, а мер Сєнкевич хоче вже розпиляти 90 мільйонів на сумнівній, помпезній «реконструкції» (з залиттям в бетон) площі Соборної? Так і неяких мільярдів не вистачить на благоустрій міста.

Інформація про «смотрящіх від мера» з преси:

Журналисты рассказали про «смотрящего» от мэра Сенкевича, который торгует нашим городом на Хрещатике (Расследование)

P.S.
Дії мера Сєнкевича по коштовному ПіаРу (мабуть під вибори) на площі Соборній при занедбаності іншого благоустрою дещо нагадують ПіаР мера Чайки під вибори у сквері «Європи», коли виникли обґрунтовані підозри в кричущих порушеннях нормативів та розпилі грошей на фіктивно виконаних роботах:

Николаевские «свободовцы» потребовали от мэра Николаева отчитаться о сквере Европы

Николаевские «свободовцы» снова заговорили о Сквере Европы. ЗАЯВЛЕНИЕ

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии
Back to top button
0
Будем рады вашему мнению, прокомментируйте новость!x
()
x