270x77

"Білі ворони": понад 160 освітян з України зібралися на міні-EdCamp Mykolaiv у школі в Корабельному районі

29 березня у Корабельному районі Миколаєва, на базі школи №29 розпочався магістральний міні-EdCamp - (не)конференція для відкритих та креативних педагогів, що прагнуть змінити освіту в Україні. Понад 160 освітян з різних областей зібралися разом для обміну досвідом, ідеями, напрацюваннями у неформальній обстановці.

Координаторкою міні-EdCamp у Миколаєві вже четвертий рік поспіль є Лариса Грицюк, керівник школи №29. Інформаційну підтримку надали організатори національних (не)конференцій та натхненники руху – ГО “ЕдКемп Україна”.

(Не)конференції – новий формат проведення заходів для освітян, особливістю якого є демократичність. Це платформа для професійного зростання, головний принцип якої - “Give-Get” (“Дай, якщо можеш - Візьми, якщо хочеш”). Самі себе учасники називають "білими воронами", - повідомили на сайті Миколаївської міськради. На відміну від звичайних конференцій, на EdCamp ніколи не буває нудно, адже він просто насичений "цікавинками".

- Ми єдина школа в Україні, яка вже вчетверте проводить у себе такий захід. Вперше він відбувся у 2016 році, і ми були першими, хто провів міні-EdCamp у своїй школі на безкоштовній основі. Тоді в ньому взяли участь 70 педагогів з Миколаєва та Вітовського району. Сьогодні ж до участі долучилися педагоги з різних областей, міст та селищ, - розповіла Лариса Грицюк.

У цьому році тема Миколаївського EdCamp – “Від творчого вчительства до відповідального громадянства”.

- Ця школа особлива, тому що сповна відповідає всім вимогам Нової української школи. Її обрали з-поміж інших навчальних закладів в рамках інноваційного освітнього проекту. Патріотизм та демократію педагоги реалізують через практичну діяльність, - зазначила представник Європейського центру ім.Вергеланда, (Норвегія) Мирослава Товкало.

Учасників заходу привітав Миколаївський міський голова та народні депутати України, а також представники ГО “ЕдКемп Україна”.

Після урочистої частини спікери провели коротку презентацію, і учасників запросили на цікаві експертні сесії з психології спілкування, інноваційних методів, інклюзивної освіти, методики STEM-освіти, коучингу, фінансової грамотності, проектного менеджменту. Також організатори приготували для педагогів практичні майстер-класи та цікаві виступи про кейс-технології у навчанні.

Нагадаємо, ми писалиу 2018 році: Лідерство і щастя: як поєднати їх у Новій українській школі - в Корабельному районі ділилися досвідом 140 освітян з 11 областей

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Комментарии к новости:

  • АватарШурик says:

   Без депутатского PRа мероприятие воспринималось бы более позитивно.

   4

   1
  • АватарОльга says:

   Поздравляю с появлением высоких покровителей.

   2

   4
  • АватарМестный says:

   Ну очень хочет тетка быть директором! Ну не на ком там проводить эксперименты! Восторженные и...ты во главе с Ильюком, которому надо пропиариться в очередной раз.

   9

   5
  • АватарЖитель says:

   Вам то какая разница?! Не суйте свои пятаки не в свое дело! За*бали!

   2

   8
  • АватарHaarhus says:

   Чудово що є можливість такого ефективного діалогу. Вважаю це початок гарних традицій.

   5

   5

Добавить комментарий

Вы можете авторизоваться на сайте, используя профили в социальных сетяхДля отправки комментария, необходимо указать Имя и e-mail, либо авторизироваться через социальные сети.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: