"Плаття для недихаючої дитини"? Висунути претензії до магазину мешканку Корабельного району змусили сльози доньки

платья в магазине по пр. Корабелов
платья в магазине по пр. Корабелов

Мешканка Корабельного району міста Миколаєва Н. ділиться з нашими читачами історією про свою невдалу покупку для своєї маленької доньки в магазині "Шарм", розташованому в будинку по пр. Корабелів, 12 (так званому серед місцевих "кривому домі"), аби попередити від подібних негараздів та розчарувань інших людей:

"Вирішила звернутись до редакції, хоч загалом я не конфліктна людина і зазвичай маю звичку "підставляти другу щоку".

Звернутись змусили сльози дочки.

Моїй старшій дочці 18 січня 2019 року має виповнитись 8 років. Про плаття модниці вирішила потурбуватись заздалегідь...

Купила чудово-неймовірно-красиву сукню в магазині "ШАРМ" на на проспекті Корабелів за 895 грн. Не дозволяла її носити, бо це ж на день народження. Але дитина дуже просила. Тому сходили в театр і в ній понесли вечерю бабусі і дідусю, бо старенькі на ДР не прийдуть. І уже там дитина прийшла в сльозах, що плаття рветься. Я не зрозуміла масштабу проблеми, заспокоїла, сказала, що дома все роздивимось і зашиємо.

Коли вдома почала знімати... побачила дірку під пахвами (десь на дві мої долоні) і багато дірок по фатіну (більше 20) розміром до 5 см і дуже багато маленьких дірочок вдовж бокових швів. Моя дитина була в гостях як опудало?! В дірявому платті?! Я зрозуміла, що проблема в неякісному фатіні (чи злежалий, чи занадто слабкий, чи прілий - я не знаю, я не експерт).

Звернулася до магазину, показала сукню, пояснила. І отримала відповідь... що:

1. "Ну любое платье можно порвать!" (вибачте, при другій носці? В багатьох місцях одночасно?)

2. "Такое платье надо носить не дыша!" (Я купувала сукню ЖИВІЙ дитині! Я не думала, що це магазин для ритуальних послуг! Якщо це плаття для недихаючих дітей - треба попереджати!)

3. "Вы относили платье все праздники, порвали и хотите вернуть!" (Тут я ще трішки їх можу зрозуміти. Мабуть з таким стикались. Співчуваю. Але! У мене 2 дітей, я купую речі у них часто і багато. І жодного разу нічого не повертала! Навіть якщо промахнусь з розміром - дарувала племінникам, похресникам. Мале на старшу - залишала молодшій. Я - постійний покупець багато років, і жодного разу нічого не повертала. Вважаю, що звинувачення було безпідставне і образливе для мене. Я думаю, можна було б провести десь експертизу, перед тим, як таке казати).

Зв'язатись з власником магазину мені не вдалось. Хоч реалізатор номер телефону дала. Просто не брав трубку. Гроші не дуже шкода. Переживу. Але дитина на ДР залишилась без нової сукні, а часу шукати нову не так багато. І плаче. Плаття їй дуже подобалось.

В магазині на вітрині висить ще дві таких сукні. І я розумію, що це також чиїсь сльози.

Ситуація неприємна, але у мене не було б претензій, якби була б хоч якась спроба вирішити питання, звернутись до постачальника тощо".

Нагадаємо ми писали:

"Мы - люди, а не быдло", - жительница Корабельного "возмущенна до предела" качеством обслуживания в местном магазине;

Жительница Корабельного района о "кошмаре в секонд-хенде" по пр. Корабелов: на законы Украины им наплевать