kloomba

Знову без тендеру: в Корабельному районі "шматочками" ремонтують дороги

У 2018 році адміністрація Корабельного району міста Миколаєва продовжує проводити більшу частину закупівель товарів і послуг без конкурсів, укладаючи договори з виконавцями на свій розсуд.

Як повідомлялося раніше, і в 2016 році, і в 2017-му 
адміністрація Корабельного району на чолі з Олександром Цукановим "намутила" в понад 90% своїх закупівель, укладаючи договори з підрядниками в обхід тендерів, прикриваючись "допороговими" закупівлями. З цією метою, на думку місцевих мешканців, дороги в районі ремонтуються "шматочками", тобто невеликими частинами, аби не вийти за межі суми допорогової закупівлі.

Так, нещодавно в Корабельному районі завершено першу чергу капітального ремонту дорожнього покриття по провулку Широкому.

«Виконано роботи з капітального ремонту дорожнього покриття по пров. Широкому (перша черга). Площа асфальтування дороги – 1625 кв.м. Підрядна організація – ФОП Басиста Т.А.», - йдеться у повідомленні адміністрації Корабельного району.

Крім цього, розпочато роботи з капітального ремонту тротуару по вул. Генерала Попеля (від вул. Лесі Українки до вул. Пшеничної). Підрядною організацію обрано ТОВ «Кайсер».

Також ведуться роботи з кап ремонту внутрішньоквартальних проїздів по пр. Богоявленському, 305, 307, та по вул. Новобудівній, 9. Підрядна організація – ФОП Гончаренко А.А.

 

Нагадаємо, ми писали:

150 000 грн – на подбор и кремацию трупов животных. Снова заключает договора без конкурса Корабельная райадминистрация

200 тысяч грн – на охрану администрации Корабельного района фирмой “ШВАН” Князя Калоева. Договора без конкурса продолжает заключать местная власть в 2018 году;

Цуканов снова без тендера заключил договор почти на 600 тысяч грн на ремонт дороги в переулке Корабельного района;

«Хоть что пускай берёт! Он людям хоть что-то даёт», — жители Корабельного благодарны Цуканову: их улицу засыпали отходами

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Шурик
Шурик

Краще шматочками ніж ніяк.

1234543219
1234543219

Делают, уже хорошо!
Токо жаль опять гребанут здорово, хабарники-чинуши!!!
Слава хабарю!!!

Счастливая)
Счастливая)

Не понимаю,какая разница с тендером или без тендера?!Делают свою работу и на том спасибо огромное!!!Нужно видеть дела(проделанную работу),а не искать :кто,что,ни так делает!

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: