Общество

«Поборний фонд» розділяє батьків на протидіючі табори, а школярів наражає на булінг (ВІДЕО)

Шкільні меблі, підручники, комп’ютери, штори, цілі вікна і навіть побутова хімія… — це ще далеко не все, на що скидаються грішми батьки в державних і муніципальних школах. І потай скаржаться на побори. Бо бояться, що їхня дитина може стати гіршою в очах вчителів та однокласників.

Нещодавно вся країна побачила приклад Харкова, де дівчинку буквально зацькували, бо батьки не здали грошей на торт.

Торт розбрату: у школі дитині не дали солодощів, бо її мама не здала гроші (ВІДЕО)

Про цей та інші випадки шкільних поборів, у результаті протидії яким з боку окремих батьків учнів, діти можуть наражатися на булінг з боку однолітків, — у сюжеті «Поборний фонд» телеканалу ТСН:

Батьки, які йдуть проти поборів у школах, наражають дітей на булінг

Шкільні меблі, підручники, комп'ютери, штори, цілі вікна і навіть побутова хімія. Це все, на що скидаються грішми батьки в державних і муніципальних школах. І потай скаржаться на побори. Бо бояться, що їхня дитина може стати гіршою в очах вчителів та однокласників. Цього тижня вся країна побачила приклад Харкова, де дівчинку буквально зацькували, бо батьки не здали грошей на торт. Більше відео дивіться на сайті http://tsn.ua/video/video-novini

Опубліковано ТСН Неділя, 28 жовтня 2018 р.

 

Нагадаємо, ми писали: «Надо остановить эти коллекторские коллективы под названием «родительские комитеты», — советник министра образования

Реклама на сайте
Показать новость полностью

Связанные статьи

Подписаться
Уведомление о
2 Комментарий
Встроенные отзывы
Посмотреть все комментарии

Учителя-! Какие вы нафиг педагоги!!! директора школ- это вы виноваты! Не сдавайте на фонды классов и школ!!!

Однозначно, атмосфера в классе зависит от классного руководителя….а вот атмосфера в школе ? % работа директора……ну, а что касается сдачи денег в фонды то это просто 1) страх родителей за детей (но не во всех, есть такая категория, как «я как все») и 2) незнание родителей о фактическом финансировании школы (да, возможно, на что-то и не выделяют, но надо начать с того, а что просила школа в бюджетном запросе?????и на что впоследствии, выделены деньги!!!!!!)…….

Реклама на сайте
Back to top button