Торт розбрату: у школі дитині не дали солодощів, бо її мама не здала гроші (ВІДЕО)

Торт розбрату: у школі дитині не дали солодощів, бо її мама не здала гроші (ВІДЕО)

Ученицю 6-го класу Харківської загальноосвітньої школи №151 під час святкування завершення першої четверті поставили перед дошкою, й сказали, що для неї немає торта, бо мама не здала грошей на клас.

Деталі історії у Facebook розкривають батьки та представники школи.

Так, вчитель інформатики школи Євгеній Товстолуг уточнює, що "батьки вирішили влаштувати свято на честь завершення першої четверті".

"Все красиво: конкурси, танці, і звісно солодкий стіл. Ось він і став предметом обговорення та розбрату, – пояснив чоловік.

На зібранні вирішили купити порційний торт і тістечка. Гроші здали всі, крім мами однієї учениці. Вона принципово не здає гроші ні на які потреби класу".

Вчитель каже, дівчинці не дісталося нічого із солодкого столу.

"В інші свята батьки купували великий цілий торт і, коли різали, давали і їй шматок за рахунок інших дітей. Цього разу все було порційне і за рахунок інших дітей не вийшло", – уточнив Товстолуг.

За його словами, мама учениці 6-Б класу звинуватила класного керівника та школу в знущанні над дитиною та погрожувала скаргами до вищих освітніх інстанцій.

Торт розбрату: у школі дитині не дали солодощів, бо її мама не здала гроші (ВІДЕО)

Водночас, мама однокласника дівчинки Наталія Добриніна в коментарях до поста вчителя розповідає деталі того, що відбулося.

Так, за її словами, класний керівник не дозволила учениці піти додому зі святкування.

"Торт не був порційним, і всім дісталося по два шматка. А дівчинку поставили біля дошки і сказали, що їй нічого не дадуть, бо її батьки принципово не здають гроші на потреби класу", – пише Добриніна.

Користувачі мережі обурюються, активно підтримують маму та дівчинку та діляться подібними історіями.

Водночас є й такі, хто вважає ситуацію закономірною, мовляв не треба було йти проти системи.

В самій же Харківській загальноосвітній школі №151 кажуть, історія обросла купою неправдивих подробиць.

Вчительки, за словами завуча, в той час у класі не було й про ситуацію вона дізналася з вуст цієї учасниці батьківського комітету.

В школі кажуть – ситуацію вирішують. Вже були бесіди з дитиною, її мамою, іншими батьками.

Вікторія Калашник розповіла, що на вівторок, 23 жовтня, заплановані батьківські збори, де жінка, яка не дала солодощів учениці, вибачиться перед дитиною та її матір'ю.

Крім того, обіцяли обговорити ситуацію загалом, щоб подібне більше не повторювалося.

У сюжеті 112 каналу начальник управління освіти Слобідського району Харкова Тетяна Пилаєва наголосила на тому, що директор школи повинна отримати як мінімум догану за таку ситуацію, а вчителька, яка допустила приниження дитини, вже відсторонена від виконання класного керівництва і отримала догану.

https://www.facebook.com/news112ua/videos/245373539473360/

 

Мешканець Корабельного району міста Миколаєва Юрій Барк з цього приводу написав у группі "БАТЬКІВСЬКА РАДА МИКОЛАЇВЩИНИ" в соцмережі facebook:

"Боюсь даже представить, что может наступить то время, когда родителей, не сдавших денежные средства в вымышленные "фонды" школы и класса, руководство этих учебных заведений, при прямой поддержке "гиперактивных" родителей, будут вынуждать "злостных неплательщиков" уходить из учебного заведения. Что, кстати, в единичных случаях уже происходит давно - например, в 33 школе, чему я свидетель..."

Редакція "Корабелів.Інфо" вважає, що такого роду інформація повинна бути підкріплена конкретними фактами, про які просить Юрія Барка повідомити до нашої редакції. Крім того, ми будемо чекати і залюбки опублікуємо письмовий коментар від дирекції Миколаївської школи № 33 щодо даної інформації.

Торт розбрату: у школі дитині не дали солодощів, бо її мама не здала гроші (ВІДЕО)