Блоги

Земельні депутати пообіцяли «спецназ» комісію проти самозахоплення землі

22.10.2018 року на засідання земельної комісії Миколаївської міської ради прийшли активісти, ветерани, представники «Національного Корпусу» щоб поставити кричуще для нашого міста питання – багаторічний дерибан народної землі усілякими «спритниками» за допомогою самозабудов. Це коли начебто невідомі, але зазвичай впливові особи, самочинно, без відведення землі міськрадою та необхідної «дозвільної» документації будують споруди на громадських територіях. Потім узаконюють свою приватну власність через сесію тої ж міськради, або через суд. Таким чином громада лишається просторів, ринковою вартістю у десятки тисяч доларів, а приватники відповідно наживаються, витратившись тільки на будівництво та хабарі.

Як приклад, ветераном війни Марком Дорошенко, було поставлено питання самозабудови на прибудинковій території поруч багатоповерхівок по вул. Миколаївській, 15-17. Де активісти виходили, зупиняли проведення робіт, викликали поліцію, Управління державного архітектурно-будівельного контролю, повідомляли інши компетентні державні органи. Але забудовник, який намагається лишитися інкогніто, усвідомлюючи, що робить протизаконно, продовжив роботи, коли контроль був відсутній. Може тому, що самозабудові висловила «підтримку» депутат міськради від «ОпоБлоку» Кучеревська? Саме «регіонали», перефарбовані та не перефарбовані, — багаторічні чемпіони з дерибану миколаївської землі.

Звісно було висловлено, що це все реальне зло, яке «пожирає» теріторії та спотворює наше місто і яке нарешті треба рішучо подолати.

Після обговорення, депутати, що були присутні, на чолі з Головою Концевим, постановили створити спеціальну комісію, за участю незалежних активістів, яка візьметься реально боротися з таким негативним явищем, як самозабудови. В першу чергу візьметься за Миколаївську, 15-17. Також депутатами була висловлена дуже доречна ініціатива з розроблення положень та впровадження відведення землі міста на конкурсній основі. Дійсно саме цього вже багато років чекають всі чесні люди, бо дозволить покращити прозорість в земельній сфері та наповнити місцевий бюджет.

Треба нагадати, що тотожне питання ставилися активістами на «земельній» сесії міської ради 19.10.2018 року. Мер Сенкєвич теж запевнив, що докладе необхідних зусиль.

Лист УДАБК щодо самозабудови Миколаївська, 15-17

 

Що ж чекаємо реалізації планів земельної комісії, мера, активісти готові брати участь.

Передісторія:

«Самозабудовники захоплюють коштовну народну землю. Досить!»

«Зухвало «подаруй» людям самозабудову»

Ідеолог українського націоналізму Ярослав Стецько: «Наша революція – всенародна, йдемо з народом, який тісно поєднує справу соціяльного визволення із національною незалежністю».

Голова ГО «Комунальна самооборона» Дерев’янко Ігор

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button