"Державно-приватне партнерство у портах України – єдиний можливий успішний шлях для їх розвитку", - заступник Міністра

Засідання Ради Асоціації портів України
Засідання Ради Асоціації портів України

Державно-приватне партнерство у морських портах України – єдиний можливий успішний шлях для їх подальшого розвитку.

Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк під час участі у засіданні Ради Асоціації портів України «Укрпорт», яке відбулось 31 серпня 2018 року в м.Одеса, - повідомляють у Міністерстві інфраструктури України.

Участь у засіданні брали і представники державного підприємства "Стивідорна компанія "Ольвія" Руслан Олейник та Дмитро Якименко.

Учасники засідання обговорили питання управління безпекою на морському і річковому транспорті України, законодавчі ініціативи щодо інвестицій в об’єкти портової інфраструктури та розвиток галузі в цілому.

Юрій Лавренюк наголосив, що залучення вітчизняних та іноземних інвестицій у морську та річкову галузь дасть змогу реалізації багатьох проектів державно-приватного партнерства, зокрема, у формі концесії.

«Державно-приватне партнерство у морських портах України – єдиний можливий успішний шлях для їх подальшого розвитку. Саме концесія є найбільш поширеною у світі формою здійснення державно-приватного партнерства. Прийняття законопроекту "Про концесії" дасть змогу вивести морську галузь і інфраструктуру в цілому на новий рівень. Світові інвестори приносять світові стандарти у країну, сприяють збільшенню робочих місць і розвитку територій присутності. Прийняття закону забезпечить стале зростання інвестицій до країни та розвитку економіки. Я вірю, що вже найближчим часом цей законопроект буде проголосовано Верховною Радою», - підкреслив Юрій Лавренюк.

Нагадаємо, ми писали:

"Настав час великих змін": в МІУ оголосили про початок запуску пілотних проектів з концесії портів та запрошують до співпраці;

Сильная команда, опытные партнеры, прогрессивное предприятие: в "Ольвии" кипит работа над проектом концессии;

С новым законом будет быстрее и грамотнее: Концессионный пилотный проект в порту "Ольвия" набирает обороты

Оцените новость: Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!

Популярное за неделю:

Статьи:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: