Зробити комфортним пляж "Чайка" бажають автори одного з проектів "Громадського бюджету" (ВІДЕО)

пляж "Чайка"
пляж "Чайка"

Нагадаємо: стартувало загальноміське голосування за проекти, подані миколаївцями в рамках Програми “Громадський бюджет Миколаєва на 2017-2020 роки”

Проектів, що стосуються Корабельного району, – 21 з допущених до голосування 76-ти.

Один з них – проект № 15 - модернізація міського пляжу "Чайка", що знаходиться в Корабельному районі м. Миколаїв (вартість проекту - 624 830 грн (категорія "великі").

"Ми дуже хочемо робити позитивний вплив на місто й подаємо проект реконструкції пляжу, на якому займаємося спортом.

Хочемо, щоб модернізована «Чайка» розвивала культуру спорту, спілкування і здорового способу життя й читання.

«Чайка» - річковий пляж з гарним краєвидом, оточений сосновим бором, що може стати місцем для оздоровлення та відпочинку кожного. Пляж з Wi-Fi, Bluetooth колонкою, спортивним майданчиком (дерев’яна площадка для танців / йоги / фітнесу, 8 тренажерів, волейбольний майданчик, відпочинковою зоною з лавочками та шафою для bookcrossing, дитячою зоною – мрія, яка стане реальністю, за допомогою кожного з нас", – розповідають автори проекту (Українська академія лідерства).

Проект № 15: відновлення пляжу "Чайка"

Надамо нашому місту крила!Нарешті розпочався конкурс проектів на Громадський бюджет міста і тільки з 8 по 21 лютого кожен з нас може стати частиною неймовірних змін в Миколаєві.«Чайка» - річковий пляж з гарним краєвидом, оточений сосновим бором, що може стати місцем для оздоровлення та відпочинку кожного. Пляж з Wi-Fi,Bluetooth колонкою, спортивним майданчиком (дерев’яна площадка для танців/йоги/фітнесу, 8 тренажерів, волейбольний майданчик), відпочинковою зоною з лавочками та шафою для bookcrossing*, дитячою зоною – мрія, яка стане реальністю, за допомогою кожного з нас. Для голосування переходьте за посиланням: http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/project/359Відео-інструкція як проголосувати: https://youtu.be/mzW2_qawNWw___*Bookcrossing - громадський рух у підтримку процесу "звільнення" книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати.

Posted by УАЛ Миколаїв on Donnerstag, 8. Februar 2018

 

Автори проекту провели соціологічне опитування серед миколаївців, питаючи їх, навіщо місцянам потрібен пляж "Чайка". Результати - у відео:

Проект №15, пляж "Чайка",думки жителів міста

Ми провели соціологічне опитування миколаївців про пляж "Чайка". Результати у відео!А для чого вам пляж "Чайка"?Підтримайте проект #15 в онлайн голосуванні, або в місцевому ЦНАПі до 21 лютого: http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/project/359?return=main#ula_mikolaiv #мрійдій

Posted by УАЛ Миколаїв on Montag, 12. Februar 2018

 

Ось як самі автори проекту презентують його:

Вартість проекту, запропонована авторами, складала 111 254 грн.

Але загальна сума проекту, відкоригована згідно із зауваженнями Експертної групи, складає тепер 624830 грн (авторами спільно з адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради збільшено кошторис на улаштування ігрових дитячих елементів та спортивного обладнання, облаштування майданчика питною водою).

Як повідомлялося, кожен миколаєвець може проголосувати за 2 проекти – один великий і один малий.

Повний перелік (список) проектів, які отримали позитивну оцінку за результатами розгляду експертною групою з питань Громадського бюджету м. Миколаєва та допущені до відкритого голосування, можна побачити ТУТ.

Проголосувати за обрані Вами проекти можна на інтернет-порталі “Громадський бюджет м. Миколаєва”. Перед голосуванням спочатку потрібно зареєструватися на цьому порталі й підтвердити свою особу за допомогою електронного цифрового підпису або банк-ID. Покрокова інструкція реєстрації – на головній сторінці порталу.

Відео-інструкція для голосування в системі “Громадський бюджет”:

 

Якщо ви хочете віддати свій голос у паперовому вигляді, прийдіть до ЦНАПу (в будівлі міськради), пред’явіть документи, що засвідчують особу, отримайте бланк для голосування (обов’язково з підписом відповідальної особи ЦНАПу) і зробіть свій вибір. Право голосувати мають громадяни, які зареєстровані та проживають у Миколаєві.

Після завершення терміну голосування опечатану скриньку направлять до Координаційної ради, яка підбиватиме підсумки. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, стануть переможцями. Якщо у ході голосування кілька проектів наберуть однакову кількість голосів, пріоритетність виконання проекту визначатиметься жеребкуванням.

На реалізацію ідей громадян у міській Програмі “Громадський бюджет м. Миколаєва” у 2018 році передбачено 10 млн грн. 30% коштів спрямують на малі проекти, а 70% – на великі.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали: Майже по мільйону гривень треба на кожен з проектів щодо ремонту бігових доріжок у школах Корабельного. Голосування триває!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
новее старее
Кхе
Кхе

С пляжа конфетку можно сделать. Деньги понятно нужны, но там все что нужно есть. Привести в порядок да и сделать там культурное место, а не слив каналюги, и привал для алкоты.

ВАЛЕРИЙ
ВАЛЕРИЙ

реконструкция или модернизация (как угодно это называйте) пляжа будет бессмысленной при работе в ночное время суток увеселительного заведения "Шторм" и без какой либо охраны спортивных площадок, мест отдыха и т. д. Тренажёры и лавочки спилят в частный сектор или на дачи, остальное доломают пьяные малолетки. Так что, голосуй, не голосуй, - всё ровно получишь ..... как обычно получится. Выброшенные деньги. А вот обязать собственников пляжа (город или кто там сейчас) навести порядок на пляже (собрать и вывезти мусор) и поддерживать его постоянно, заменить песок (как это положено каждые 5-10 лет), отстроить заново или реконструировать лестничные марши и здания кафешек, лодочной и спасательной станций, взять это всё под круглосуточную охрану, было бы разумнее. Вот тогда и тренажёры с лавочками не страшно будет ставить.

мизантроп
мизантроп

Урны по 800 грн, лавки по 2500? Ну такое..
А накроить металла и сварить эти лавки с урнами своими силами уже навыков не хватает?

Ванга
Ванга

На баланс кого будет зачислены все тренажеры?Кто будет охранять не в сезон?За чей счёт будет дальнейшее содержание такого пляжа?Ответ один-красивая картинка для разового открытия, а потом трынь трава!Очередной распил денег!

Октябрьский
Октябрьский

Прежде всего, нужно во всех местах сброса фекальных стоков в реку, поставить очистные сооружения, а уже потом заняться благоустройством пляжей. Или этим активистично настроенным гражданам охота в гoвне плавать?

Врач
Врач

Как можно строить пляж,если сан.станция официально не даёт разрешения на работу пляжа?

Джонни
Джонни

Дятел с илюком шикарные себе пляжи за бюджетные гроши ещё в 2011 году отгрохали!!! Также там имеется вертолетная площадка! А тут какой-то миллион гривен не могут найти.... Позорники!!!

Ваня.
Ваня.

ВСЕ ГОВОРЯТ О ПЕСОЧКЕ ЧИСТОМ О МАЙДАНЧИКАХ,А О ТОМ ЧТО В ВОДЕ КУПАТСЯ УЖЕ ЛЕТ 10 НЕВОЗМОЖНО ЧТО ОТХОДЫ ХИМИЮ ТУДА СЛИВАЮТ ПУЗАТЫЕ П***СЫ , И КАНАЛИЗАЦИЮ И ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ ЭТО ВСЕХ УСТРАИВАЕТ ....РЫБА УЖЕ ВСЯ ПОДОХЛА ,В НАШЕЙ РЕЧКЕ РАКИ ЛОВИЛИ , ГДЕ ОНИ ДЕЛИСЬ? КОГДА ВЫ ТВАРИ УЖЕ ПОНАЖИРАЕТЕСЬ ,

Я помню наш пляж лет 15 назад там негде яблоку было упасть .Жаль что уже ничего не вернешь , было весело.....

Октябрьский
Октябрьский

Не 15, а как минимум лет 20 назад, а то и больше. Просто время так быстро бежит, что невольно можно ошибиться.

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: