Общество

Зробити комфортним пляж «Чайка» бажають автори одного з проектів «Громадського бюджету» (ВІДЕО)

Нагадаємо: стартувало загальноміське голосування за проекти, подані миколаївцями в рамках Програми “Громадський бюджет Миколаєва на 2017-2020 роки”

Проектів, що стосуються Корабельного району, – 21 з допущених до голосування 76-ти.

Один з них – проект № 15 — модернізація міського пляжу «Чайка», що знаходиться в Корабельному районі м. Миколаїв (вартість проекту — 624 830 грн (категорія «великі»).

«Ми дуже хочемо робити позитивний вплив на місто й подаємо проект реконструкції пляжу, на якому займаємося спортом.

Хочемо, щоб модернізована «Чайка» розвивала культуру спорту, спілкування і здорового способу життя й читання.

«Чайка» — річковий пляж з гарним краєвидом, оточений сосновим бором, що може стати місцем для оздоровлення та відпочинку кожного. Пляж з Wi-Fi, Bluetooth колонкою, спортивним майданчиком (дерев’яна площадка для танців / йоги / фітнесу, 8 тренажерів, волейбольний майданчик, відпочинковою зоною з лавочками та шафою для bookcrossing, дитячою зоною – мрія, яка стане реальністю, за допомогою кожного з нас», – розповідають автори проекту (Українська академія лідерства).

Проект № 15: відновлення пляжу "Чайка"

Надамо нашому місту крила!Нарешті розпочався конкурс проектів на Громадський бюджет міста і тільки з 8 по 21 лютого кожен з нас може стати частиною неймовірних змін в Миколаєві.«Чайка» — річковий пляж з гарним краєвидом, оточений сосновим бором, що може стати місцем для оздоровлення та відпочинку кожного. Пляж з Wi-Fi,Bluetooth колонкою, спортивним майданчиком (дерев’яна площадка для танців/йоги/фітнесу, 8 тренажерів, волейбольний майданчик), відпочинковою зоною з лавочками та шафою для bookcrossing*, дитячою зоною – мрія, яка стане реальністю, за допомогою кожного з нас. Для голосування переходьте за посиланням: http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/project/359Відео-інструкція як проголосувати: https://youtu.be/mzW2_qawNWw___*Bookcrossing — громадський рух у підтримку процесу "звільнення" книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці, для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати.

Опубліковано УАЛ Миколаїв Четвер, 8 лютого 2018 р.

 

Автори проекту провели соціологічне опитування серед миколаївців, питаючи їх, навіщо місцянам потрібен пляж «Чайка». Результати — у відео:

Проект №15, пляж "Чайка",думки жителів міста

Ми провели соціологічне опитування миколаївців про пляж "Чайка". Результати у відео!А для чого вам пляж "Чайка"?Підтримайте проект #15 в онлайн голосуванні, або в місцевому ЦНАПі до 21 лютого: http://mykolaiv-budget.e-dem.in.ua/#/project/359?return=main#ula_mikolaiv #мрійдій

Опубліковано УАЛ Миколаїв Понеділок, 12 лютого 2018 р.

 

Ось як самі автори проекту презентують його:

Вартість проекту, запропонована авторами, складала 111 254 грн.

Але загальна сума проекту, відкоригована згідно із зауваженнями Експертної групи, складає тепер 624830 грн (авторами спільно з адміністрацією Корабельного району Миколаївської міської ради збільшено кошторис на улаштування ігрових дитячих елементів та спортивного обладнання, облаштування майданчика питною водою).

Як повідомлялося, кожен миколаєвець може проголосувати за 2 проекти – один великий і один малий.

Повний перелік (список) проектів, які отримали позитивну оцінку за результатами розгляду експертною групою з питань Громадського бюджету м. Миколаєва та допущені до відкритого голосування, можна побачити ТУТ.

Проголосувати за обрані Вами проекти можна на інтернет-порталі “Громадський бюджет м. Миколаєва”. Перед голосуванням спочатку потрібно зареєструватися на цьому порталі й підтвердити свою особу за допомогою електронного цифрового підпису або банк-ID. Покрокова інструкція реєстрації – на головній сторінці порталу.

Відео-інструкція для голосування в системі “Громадський бюджет”:

 

Якщо ви хочете віддати свій голос у паперовому вигляді, прийдіть до ЦНАПу (в будівлі міськради), пред’явіть документи, що засвідчують особу, отримайте бланк для голосування (обов’язково з підписом відповідальної особи ЦНАПу) і зробіть свій вибір. Право голосувати мають громадяни, які зареєстровані та проживають у Миколаєві.

Після завершення терміну голосування опечатану скриньку направлять до Координаційної ради, яка підбиватиме підсумки. Проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, стануть переможцями. Якщо у ході голосування кілька проектів наберуть однакову кількість голосів, пріоритетність виконання проекту визначатиметься жеребкуванням.

На реалізацію ідей громадян у міській Програмі “Громадський бюджет м. Миколаєва” у 2018 році передбачено 10 млн грн. 30% коштів спрямують на малі проекти, а 70% – на великі.

[do_widget id=text-16]

 

Нагадаємо, ми писали: Майже по мільйону гривень треба на кожен з проектів щодо ремонту бігових доріжок у школах Корабельного. Голосування триває!

Тег

Связанные статьи

Реклама

 • Кхе

  С пляжа конфетку можно сделать. Деньги понятно нужны, но там все что нужно есть. Привести в порядок да и сделать там культурное место, а не слив каналюги, и привал для алкоты.

 • ВАЛЕРИЙ

  реконструкция или модернизация (как угодно это называйте) пляжа будет бессмысленной при работе в ночное время суток увеселительного заведения «Шторм» и без какой либо охраны спортивных площадок, мест отдыха и т. д. Тренажёры и лавочки спилят в частный сектор или на дачи, остальное доломают пьяные малолетки. Так что, голосуй, не голосуй, — всё ровно получишь ….. как обычно получится. Выброшенные деньги. А вот обязать собственников пляжа (город или кто там сейчас) навести порядок на пляже (собрать и вывезти мусор) и поддерживать его постоянно, заменить песок (как это положено каждые 5-10 лет), отстроить заново или реконструировать лестничные марши и здания кафешек, лодочной и спасательной станций, взять это всё под круглосуточную охрану, было бы разумнее. Вот тогда и тренажёры с лавочками не страшно будет ставить.

 • мизантроп

  Урны по 800 грн, лавки по 2500? Ну такое..
  А накроить металла и сварить эти лавки с урнами своими силами уже навыков не хватает?

 • Ванга

  На баланс кого будет зачислены все тренажеры?Кто будет охранять не в сезон?За чей счёт будет дальнейшее содержание такого пляжа?Ответ один-красивая картинка для разового открытия, а потом трынь трава!Очередной распил денег!

 • Октябрьский

  Прежде всего, нужно во всех местах сброса фекальных стоков в реку, поставить очистные сооружения, а уже потом заняться благоустройством пляжей. Или этим активистично настроенным гражданам охота в гoвне плавать?

 • Врач

  Как можно строить пляж,если сан.станция официально не даёт разрешения на работу пляжа?

 • Джонни

  Дятел с илюком шикарные себе пляжи за бюджетные гроши ещё в 2011 году отгрохали!!! Также там имеется вертолетная площадка! А тут какой-то миллион гривен не могут найти…. Позорники!!!

 • Ваня.

  ВСЕ ГОВОРЯТ О ПЕСОЧКЕ ЧИСТОМ О МАЙДАНЧИКАХ,А О ТОМ ЧТО В ВОДЕ КУПАТСЯ УЖЕ ЛЕТ 10 НЕВОЗМОЖНО ЧТО ОТХОДЫ ХИМИЮ ТУДА СЛИВАЮТ ПУЗАТЫЕ П***СЫ , И КАНАЛИЗАЦИЮ И ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ ЭТО ВСЕХ УСТРАИВАЕТ ….РЫБА УЖЕ ВСЯ ПОДОХЛА ,В НАШЕЙ РЕЧКЕ РАКИ ЛОВИЛИ , ГДЕ ОНИ ДЕЛИСЬ? КОГДА ВЫ ТВАРИ УЖЕ ПОНАЖИРАЕТЕСЬ ,

  Я помню наш пляж лет 15 назад там негде яблоку было упасть .Жаль что уже ничего не вернешь , было весело…..

  • Октябрьский

   Не 15, а как минимум лет 20 назад, а то и больше. Просто время так быстро бежит, что невольно можно ошибиться.

Комментарии для сайта Cackle
Back to top button
Close